Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung Smart tv-men kell...

Samsung Smart tv-men kell újra kerestetnem a csatornákat, hogy ma este 6-tól tudjam nézni az M3-at?

Figyelt kérdés

Tehát, amikor (nemrég) megvettük a tv-t, akkor megkerestettem vele a csatornákat, és aztán én kedvem szerint sorba raktam. Az a kérdésem, hogy akkor, most, hogy indul egy új csatorna (m3), újra kell kerestetnem, és akkor most mondjuk ezzel az eggyel többet fog találni?Csak azt azért nem annyira szeretném, mert nem akarom, hogy az általam kialakított sorrend felboruljon.

Vagy este 6-kor egyszer csak a sor végén megjelenik az új csatorna?

Kolleganőm mondja, hogy neki az UPC-nél, már napok óta van egy üres csatornája, amelyiken reklámozza, hogy ott fog indulni az M3.

De én a Diginél vagyok (kábeles digitális csomag), és nekem nincs ilyen csatornám! :(


2013. dec. 20. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem teljes válasz a kérdésedre, de segíthet:

Fogsz egy pendrive-ot bedugod a tv-be és elmented a csatornakiosztásodat. Utána kereshetsz, ha nem találtál újat, akkor visszatöltöd a beállítasodat. Ha van találat, akkor is visszatöltöd, és beszúrod célzott kereséssel az új adót.

2013. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!