Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung 3D Smart TV-re le...

Samsung 3D Smart TV-re le lehet tölteni rövid (kb.5 perces) 3D-s videókat (aktív szemüveges)?

Figyelt kérdés
Van egy internetes videótár, ahol jó 3D-s videók vannak ingyen, de a TV "kedvétől" meg a sávszélességtől függően a videó felénél megállnak, néha el sem indulnak. Ezért szeretnék letölteni ilyesmi videókat, mert valószínűleg lejátssza őket egy pendrive-ról, és akkor nem akad. Na, de honnan tudok ilyeneket letölteni? (aki nem ért hozzá, inkább ne írjon választ, ja, és nem piros-kék sz*rokat akarok, hanem rendes 3D-t)

2013. dec. 22. 17:55
 1/9 Német_Tibor válasza:

Nekem is Samsung Smartom van, és gondolom a Smart gombbal hoztad be ezeket a videókat.

Nálam még nem szaggatott, úgyhogy valószínű a neteddel lesz a gond.

Ezeket a videókat szerintem netre nem töltötték fel közvetlen elérhetően, úgyhogy max hasonló videókat tudsz leszedni, ha találsz.


Amúgy a te tévéd se a piros és kék kép közötti különbség alapján állítja elő a 3D képet, hanem egyszerre két filmet játszik egymáson, amit a szemüveg "válogat" szét a két szemedre.

2013. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogyan működik az aktív 3D, de én konkrétan linkeket szeretnék kapni, vagy valami segítséget, hogy pl. ha letöltök egy 3D-s filmet, azt külső HDD-ről (1 terás, USB 2.0) le tudja-e játszani a TV, hiszen Blu-ray lejátszónk nincsen, illetve milyen filmet éri meg letölteni, ami látványos aktív 3D-vel, bár jobban érdekelnének rövid videók (pl. természetfilm részek), hiszen nincs sok türelmem kivárni egy 10-15 Gigás film letöltését, már persze ha lehet olyat.
2014. aug. 9. 23:59
 3/9 A kérdező kommentje:

www.relaxvideo.hu/relax/relaxvideo-demo3d-sbs.mp4


Ilyenekre gondolok: látszólag egy tök sima MP4, ami két hasonló filmet játszik egymás mellett, de a tv átalakítja Full HD felbontású látványos 3D-re, és egy mezei USB 2.0-ás pendriveról simán lejátszotta a tv, és nem is akadt.


Ez egy ingyenes demó volt, ilyenekből szeretnék egy halom linket kapni! :)

2014. aug. 10. 00:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszi!
2014. nov. 30. 15:19
 6/9 Totykaaa válasza:
és ezeket a videókat hogyan tudom letölteni?? CSak mert volt pár program amiket letöltöttem, de mind szar kam volt és csak vírusos szarok voltak! szóval van valami program amivel letudok tölteni youtube-ról valamilyen videó formátumban ilyeneket?
2015. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Norbi658441 válasza:
100%

Persze hogy van,semmilyen programot nem kell letöltened hozzá.Beírod googleba,hogy youtube video converter mp4,rámész egy linkre és bemásolod azt a youtube-os URL-t ami a videó felett van.A program megkeresi a videót,és letöltheted

Ittvan egy link is: [link]

2015. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Totykaaa válasza:

ezt is letiltja a vírusírtó! (AVG)

ahogy rányomok a konvertálásra, kiírja hogy az oldal tartalmaz káros tartalmat ezért a chrome letiltotta az oldalt!

2015. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Totykaaa válasza:

Na találtam egyet!

ez jó!

köszi

azért itt a link ha kell valakinek: [link]

2015. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!