Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Leírnátok azoknak a narutoban...

Leírnátok azoknak a narutoban szereplő karakterek nevét, aki szerintetek erősebb Uchiha Itachi-nál?

Figyelt kérdés
Köszi előre is és boldog karácsonyt! :)

2013. dec. 23. 23:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Oké számolni azt nem tudok! Tehát a 3 nem bebizonyítva, hogy igen! :D
2013. dec. 25. 12:53
 22/26 anonim ***** válasza:

Gai aki csak taijutsu-val legyőzte Kisame-t, Itachi erre csak taijutsu-val biztos nem lenne képes

Tenten chunin, Itachi meg a fél életén át tanult shuriken- és kenjutsu-t

Kurenai, hát nem a legerősebbek közé tartozik, plusz Sharingan, szóval nem nehéz jobban használni a genjutsu-t

a "jobban használja a klónokat mint Naruto" és a "Shikamaru szintjén van intelligenciában" részeken nagyon jót nevettem :D

2013. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mert csak a neveket ismered! Most gondold el! Naruto úgy használja a klónokat, hogy csinál 100000000 semmit nem érőt és támad velük! Naruto ha ezt a technikát használja Kakuzu ellen, akkor soha nem tudta volna legyőzni, így, hogy magát klónnak álcázta és valójában az igazi énje Kakuzu mögött volt, így legyőzhette! Shikamaru IQ szintje 200-as Asuma szerint! Továbbá Itachi IQ szintje kb 185-190 tehát hasonló nagyon! :) Tehát most, hogy már érted nem nevetsz! :) Boldog Karácsonyt! ;)
2013. dec. 25. 21:13
 24/26 anonim ***** válasza:

Sose fogjátok tudni meggyőzni a kérdezőt a saját hülyeségéről, túl naggyra van Itachival, de ha olyan nagy karakter lett volna, nem hal meg és életben marad...

Oké, tudom, hogy halt meg és miért, de egy nagy karakter aki fontos a történet szempontjában nem hal meg, de Kishimoto ki vette Itachit a történetből!

Mondjatok olyan karaktert aki "extra hiper szuper" erős (ahogy a kérdező Itachit festi le)és fontos karakter volt a történet szempontjából, de meghalt.

2013. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 kazuki ***** válasza:
100%

Hát annyi hülyeséget írtál ide, kedves kérdező..... Hashirama simán lecsapná B+ madarát is leverte..... Madara úgy leütné hogy pislogni se tudna naruto is simán legyőzné...... Ja és am a kamui nem csak támadások hárítására van! (lásd mikor deidara kezét vágja le vele)

Am jiraya nem hinném hogy legyőzné.....tehát a válsz:

Madara, obitó, naruto,talán sasuke, tobirama, hashirama, és még van egy jó pár de most az összeset nem fogom itt kiírni mert az hosszú lenne.... jobban hasznája a klónokat mint naruto???????? Ch.... Ő csak az időzítését tudja jól intézni de am magát a technikát narutó jobban használj!! És lehet hogy itachi okos de meg sem közelíti shikamaru szintjét!!!! Am látom hogy iszonyuan itachi b+zi lettél de attól még nem kéne őt isteni erővel elképzelni...... Madara meg a nem edo tensei-es testével nem rudn) legyőzni??? Ezen olyan jót röhögtem hogy majdnem leestem a székről XD úgy lecsapná mint egy kis szúnyogott...hát még. rikodou senin

2013. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Lali767 válasza:
Itachinál van egy olyan nagy kard, ami ha átdöf valamit egy örök genjutsu-ba zárja és egy olyan pajzs ami minden támadást kivéd, ha Naruto nem főszereplő lenne akkor sztem még őt is legyőzné :P
2013. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!