Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sztetek inuyasha függő vagyok,...

Sztetek inuyasha függő vagyok, ha éjjel-nappal az anime-t nézem, és mikor nézem görcsöl a hasam, és ha belegondolok hogy vége akkor kiráz a hideg, és még arról is álmodok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
énis így vagyok vele :)
2013. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is atestem ezen a korszakon...Egyszeruen imadom az animet...^^
2013. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor már négyen:DDD

most is azt nézem:$


de nekem nincsenek ilyen mellékhatásai:Dmax amikor az endinget halgatom*.*

2013. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nemsokára a végére érek, de nem bírok leállni vele, nem akarom abbahagyni! :SS Valami ötlet?
2013. dec. 25. 16:17
 5/7 LegendaryGameCenter ***** válasza:
Velem is volt ugyan ez, csak más animénél. Mikor abba vége lett nem bírtam nagyon másra gondolni, ezért újra néztem. Pár héttel később már mikor megnéztem sok más animét akkor már elmúlt úgyhogy nem aggódj miatta, csak ideiglenes dolog.
2013. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 28.-án kezdtem el nézni, nem bírtam ki a végéig és vége felé beletekergettem aztán a final act. részeket nem néztem meg csak az utolsót, de most hogy vége lett mint hogy ha valami hiányozna.Annyira szomorú volt a vége ...3 év egy szeretett személy nélkül : (((Én azt nem értem , hogy most Kagome vissza tud még menni a szüleihez ? Ezen gondolkodok már egy ideje...Most , hogy befejettem tényleg rossz kb mint ha már a barátaim lettek volna...: DDDD...függő lettem , de nem szeretem újra nézni a sorozatokat, pedig nagyon szeretem Inuyashat....
2014. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve , hogy direkt elkezdtem nézni egy másikat , de csak az jár a fejembe .velem még ilyen nem volt...szóval most ki kell találnom valamit
2014. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!