Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek szilveszterkor...

Szerintetek szilveszterkor van egy olyan tévécsatorna legalább, mely nézhető, mely nem csak ismétléseket ad és élvezhető a műsora? Ti melyiket válasszátok, vagy egyiket sem?

Figyelt kérdés

Szerintem mindegyik nagy kalap ...nézhetetlen!

Csupa, csupa ismétlés. Állandóan ugyanaz a 100 film megy egész évben mindegyikek, vagy retroznak. :-( Legalább ünnepnapon adhatnának néha országos premier filmeket.

Hol vannak a régi jó szilveszteri műsorok? Mióta nincs Antal Imre, Hofi, stb. azóta mindez csak a múlté. Néha jó retrozni, de legalább évente egyszer-kétszer produkálhatnának hasonló színvonalú új műsorokat is.

A közmédia is mi a francra kapja a 60-70 milliárdot évente? (mellesleg ne retrózzon minden csatornáján, ha erre külön létrehoztam most egyet! A többi négyen új műsorokat adjanak!

Az RTL a legnézettebb, pedig 4 olyan filmet betesz estére, melyet már adtak, és avval letudta a szilveszteri műsort. Igénytelenség!

TV2 pedig ismét retrózik, majd lead egy agyament magyar filmet, amit már százszor adott... (ja, most hogy eladták a csatornát, szinte gazdája sincs. A szerkesztők épp jövet-menet vannak.)

A kisebb csatik szintén ismétlésekkel akarják a tévé elé ültetni a reklámfogyasztókat.

:-((((

Buli híján, marad a jó öreg DVD, BD olyan filmekkel, melyeket még nem láttunk. (a tévében pedig talán soha sem fogjuk)



2013. dec. 30. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek! Mindegyik nézhetetlen!

Családom is általában az ismeretterjesztőket nézi, a gyerekek a mese csatornákat, néha egy-egy filmet. A filmek többségét már láttuk, csupán azért nézzük meg újra mert kedveljük és/vagy mondjuk rég nem láttuk.

A 90-es éve előtti szilveszteri műsorokat mi is szerettük nejemmel. Bár gyerekek voltunk, mégis felejthetetlen pozitív emlékek!

Antal Imrét és Hofit nem lehetett megunni! Persze volt még jó néhány nagy alakja ezeknek a műsoroknak. Gálvölgyi, Markos-Nádas (a fiatal kori, nem a maiak, akiket berántott a politika és a celebség), Tahi-Tóth László, Mikó István, Spota Irén, Csala Zsuzsa, Kudlik Juli, Bodrodi Gyula, Kern András... Sorolhatnám még sokáig.


A köztévé milliárdos pénze a mi adónkból pedig felháborító! Ezért? Egy fillért sem érdemelnének!

"Századszor is bejön!" címmel képesek pofátlanul az M1-esen retrózni! Készítsenek új műsorokat, nézhető, élvezhető minőségben. Legalább évente egyszer mutatnák meg, hogy a jelenlegi MTV is képes olyat produkálni ami "Századszor is bejön!". A jelenlegi közmédiára a kutya sem fog emlékezni!


Az RTL részéről pl. nem értem a showder klub humoristáival miért nem készítenek szilveszteri különkiadást?


Tv2 indulásakor a régi nagy ex-köztévések még készítettek néhány nézhető humor műsort, melyből máig retróznak ők is :-(


Mi egyiket sem fogjuk nézni!

2013. dec. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi Antal Imrét és Hofit meg Boncz- Markos- Nádas humort fogunk nézni.. Letöltöttem több előadást, így lesz miből válogatni..Kezdésnek Hoféliával indítunk..
2013. dec. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj haver!


Azért van ez, mert ezek már jól bejáratott műsorok, garantáltan hozzák a nézettséget.

Reszkessetek betörők máig hozza a milliós nézettséget, szerinted fognak variálni?

A humor oldal meg megmarad a Showder Klubbos brigádnak, azok mellett nehéz jót alkotni.

2013. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy beteg társadalomban nincs humor és nincs új gondolat...
2014. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az érdekes, ha állandóan csak ugyanazt a 100 filmet adják, mert az hozza nézettséget. Hiszen egy idő után csak csökken az érdeklődés irántuk, akkor pedig ki nézné a tévéket. Természetesen, minden új műsorral rizikót vállalnak, de ha bejön :-D

A legtöbb országban készítenek szilveszteri gálaműsort, csak mi szoktuk le róla. Angolok műsorát néztük idén (The Royal Variety Performance 2013), nagyon jó volt! Ráadásul a Magyar Real Action Attraction árnyjáték együttes is fellépett.

http://www.youtube.com/watch?v=QAGG4l9LsXg

2014. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi sem tv-zünk, marad a számítógép, a tv a dvd lejátszóhoz jó, nem fizettem be egyik digitálisra sem, minek?? itt a két számítógép, azt nézek, és akkor amikor ráérek, ugyanez a helyzet a dvd lejátszóval is. Szerintem a tv már csak azért van, hogy soknak sok pénzért legyen munkahelye.
2014. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez idén sem változott drasztikusan, csak annyi, hogy az MTV- gárdához tartozó csatornákat átszervezik és holnaptól már úgy működnek. MTV 1 - egész nap híradó, M2 retro ..stb. Sorozatok átpakolódnak a Duna tv-re, és lesz egy M4, ami sport. Ami jó, hogy idén - nem tudni meddig - magyarul fogható a Fox.
2015. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos én is utálom... de a tv-csatornáknak a profit a lényeg, és jobban megéri nekik leadni vmi szart, amire már úgyis kifizették a jogdíjat.


Mondjuk én viszonylag fiatal vagyok, Hofi-műsort is DVD-ről láttam, nem a tévében... de én már az ilyen Csíííz! meg híradó bakiparádékat, újfajta Gálvölgyi-showt is visszasírom... mert az legalább saját gyártmány, és minimálisan vicces. Helyette vmi gagyi '90-es évekbeli akciófilm...


Örülnék neki, ha lennének újra kabarék, jelenetek, abból is minőségiek, nem a Sas Józsi-féle. Amik, ha politizálnak, akkor okosan (pl. manapság már nem látok egy Nagy Bandó: Lakni akartunk-féle művet). Vagy akár Besenyő család, Holló Színház... mibe tellene leforgatni pár kabaréjelenetet, vagy csinálni egy stand-up különkiadást... hajh...

2017. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!