Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csillag Születik - Bad Boys ....

Csillag Születik - Bad Boys . Mady melyik együttesben volt anno? Illetve nem hajaznak nagyon a brit nyertesre? Hasonló táncos formáció?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bizö Boys
2009. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hajaznak semmilyen más produkcióra...Amint hallottad már szonja is kijelentette,hogy muszáj pár elemet kopizniuk,mert ennyi idő alatt egyedi,és teljesen új produkciót hihetetlenül nehéz elkészíteni főleg úgy,hogy nekik még koreográfusuk sincs.Ők nagyon tehetségesek és szerintem itt most ezt kell nézni.:)
2009. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]



szeritem meg totál utánzás az egész.a japán csapatra hajaznak az előadásaik.

2009. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#szerintem
2009. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jamland
2009. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért? pl a Tabáni István is más számait énekli,az sem egyedi....miről beszélünk akkor?:S
2009. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Tabáni igenis tud énekelni. De a Bad Boys betanul egy koreográfiát és kész. Ezt akárki meg tudja tanulni. De azért bírom őket.

2009. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre keressetek rá: Bi(Rain)-Rainism
2009. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:58-as ugye ezt te se gondoltad komolyan?
2009. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De.Teljesen komolyan gondoltam :) Nehogymár azért szidja itt valaki a fiúkat,mert nem teljesen önállóan találnak ki koreográfiát 1 hét alatt. És itt most nem Tabáni Istvánról van szó,mondhattam volna Horváth Tamást is,aki szintén minden héten valaki MÁS dalával indul...itt erről van szó!:)
2009. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!