Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ilyen hosszú az ORTT-nek...

Miért ilyen hosszú az ORTT-nek az eljárása?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már megszűnt, de az érdekelne, hogy miért telik 5 év a büntetés kiszabásáig, miből áll a folyamat stb. Sajnos erről nem találtam leírást a neten.
2014. jan. 2. 21:13
 1/4 rampapapam válasza:

TV2 ugye :D

egyébként szerintem a bírósági pereskedés tart eddig

2014. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, igen, nem mintha a sajnálnám csak egyszerűen érdekel, oké pereskednek,de általában mikkel védekeznek ezek a csatornák, mik azok a pontok amik elhúzzák ennyi ideig a büntetést stb, vagy ha valaki megtudja mondani, kihez tudnék fordulni ilyen kérdésekkel, nekem az is jó :D NMHH faceoldala eléggé haldoklik
2014. jan. 2. 21:36
 3/4 rampapapam válasza:

Ilyenkor ugye ilyesmi dolgok alapján vannak rendszerezve: van e benne szexuális tartalom, ha van akkor nyílt vagy burkolt, vagy van e benne erőszak/ trágár beszéd stb... Ezeket próbálják érvekkel alátámasztani, meg gondolom nem mindíg érnek rá a felek meg a bíróság se. Plusz a papírmunkák és így jön ki a sok éves per. :)

Ez az én verzióm de valószínű nem jól írtam vagy kihagytam dolgokat.

2014. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Süle Dominik ***** válasza:
Beperelés Adás vizsgálsa biroság vissza perelés
2014. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!