Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Xbox 360 tudja működtetni a...

Xbox 360 tudja működtetni a hdmi és a rca csatlakozót egyszerre?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy az megoldható hogy a hdmi re kötöm a monitorom, persze vga átalakítóval, és az rca ra peddíg a hangfalakat, azért mert a monitoromban nincs hangszóró?!

2014. jan. 7. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet bedugni őket, ha megnézed fizikailag sem tudod a kettőt egyszerre.


Venned kell egy xbox 360 vga kábelt erre a célra, mert azt a kábelt rá tudod kötni a monitorra és bármilyen pc-s hangfalra.

2014. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első ne mondj már hülyeséget... Igen ha az RCA csatlakozónak az xboxba bemenő részén rajta van a műanyag borítás akkor nem tudja bedugni, de azt egyszerűen le lehet szedni és máris befér a két dolog. Viszont HDMI-VGA átalakítókkal vigyázz ne olyan kábelt rendelj / vegyél aminek van egy vga fele másik pedig hdmi mert nem fog működni csak ha a monitorod át tudja alakítani az analóg jelet digitálisra régen én is bes*optam ezzel mert ebayról rendeltem olyat és csak utánna olvastam el hogy ehez mi is kell. Az a kábel amit meg írt az első az sem éri meg mivel rcat hiába alakítod át vga ra ugyanúgy retek lesz a felbontása a monitornak és szar lesz a játékélmény.
2014. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!