Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ValóVilág 6 online?

ValóVilág 6 online?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Napokon belül kezdődik a VV6 és hát én sajnos Digis vagyok, nem tudjátok, hogy online lehet majd nézni??

Mit tudtok erről, az online nézésről?

Köszi a válaszokat


2014. jan. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
fú öreg nagyon sajnállak, majd elmorzsolok érted pár könnycseppet
2014. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Komolyan azt a szennyet akarod nézni??? Nem normális dolog, bocs.
2014. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%

Nem nagyon értem minek írnak olyanok akiket nem érdekel. Én például azért nézem hogy röhögjek a sok idiótán de vannak azért normális játékosok is.Én például nem tudnék segíteni egy nőgyógyászati kérdésben ezért nem is írok ilyen kérdésekhez.Lehet lepontozni gyök*rek.


De hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem az rtlmost oldalon visszatudod nézni az adásokat vagy a valóvilág oldalán is fent van a videók között. 21/F

2014. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

adf(pont)ly/c5sa2

Ezen a linken minden második nap feltöltik a legújabbat!

Tegyél pontot a pont helyére csak azért nem raktam mert nem engedte!

2014. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
az rtlmost on meg 3-4 óra után már lehet nézni...minek várni 2 napot ha meglehet az nap is??
2014. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
rtl 2 online de csak a valóvilág idején: [link]
2014. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat. :)))
2014. jan. 18. 10:53
 8/8 anonim válasza:
CSak akkor tudod online nézni ha szavazás van!Másképp akkor adják nekik az instrukciókat ha nincs tv adás.Minnél nagyobb baromságot csinálnak,annál nagyobb gázsit kapnak.megy úgy dönti el az rtl ki marad ben.Ez az üzletről szól és hogy a buták zsebéből kivegyék a lóvét a szavazásokkor.
2014. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!