Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szimpátia szavazás a VV6-al...

Szimpátia szavazás a VV6-al kapcsolatban? Szerinted ki agyilag perpillanat a legsötétebb, a legbutább, legfárasztóbb, legszimpatikusabb a VV6-ban?

Figyelt kérdés
további leg-es válaszokat is írhattok :D
2014. jan. 13. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a csaj aki a cigány után jött. 2. villalakó
2014. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik sötét,buta,fárasztó,és unszimpatikus.
2014. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

legbutább meg idegesítőbb az a nyerítő p**csa

a legunszimpatikusabb az a r**banc, aki 500 csávóval volt

fárasztó az a simon

de a sötéthez még a cigány gyerek is jöhet

2014. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Röviden: unszimpatikus mind, első pár VV nek még volt érteleme, de ezek az utóbbiak... kiválogatják a lehete leg unszimpatikusabb bagázst, mondjuk igaz szerencsére nem kötelező nézni XD
2014. jan. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"unszimpatikus"

A görög eredetű szimpatikus szó helytelen ellentéte. Helyes formája: antipatikus

2014. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem tudom nézni ezta szemetet mert nincs RTL 2nk.(Digi) de amit láttam belőle a rtlen,elözetes..Hát az a Józsi gyerek.. BEfejezetlen sulival.ááá..
2014. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Józsi számomra már az a vállalhatatlanul minősíthetetlen kategória, amelyet már élvezet nézni xD.


Amúgy agyilag nehéz sorrendet felállítani köztük, mert szinte semmit nem láttunk még belőlük és itt még az elején szerintem mindegyik megjátssza magát, aztán idővel elkezd majd kopni a maszk és felszínre kerül a valódi személyiségük, mint ahogyan ez az előző szériák esetében is volt.

2014. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5. Szerintem mindenki megérti az általam leírt szót is...
2014. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most melyik cigány a vv 6-ban?
2014. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolnak amelyikről napokig cikkeztek az ujságok hogy lekamerázta ahogy elvette egy csaj szüzességét.
2014. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!