Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van ez az Éjjel-Nappal...

Miért van ez az Éjjel-Nappal Budapest műsorral?

Figyelt kérdés

1. Állandóan ez hangzik el benne: istenem, jajj jézusom. Közben meg meztelenkednek, szexelnek, mutogatják a meztelen testüket. Így mutatnak példát?


2. Azt közli az RTL Klub, hogy Vigyázzunk arra (szülők), mit néz a gyerek az interneten, közben meg ők ugyanezt művelik a műsoraikkal, mutogatják a meztelen embereket fiataloknak. Mert ez a műsor fiataloknak szól. Olyan szlengeket használnak benne, amit csak a fiatal ért, idősebb nem!



2014. jan. 14. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én azt hittem, hogy nem létezik fehér holló, de ezek szerint mégís van egy ember aki nézi ezt a műsort.
2014. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A meztelenség hozzá tartozik az élethez.
2014. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csakhogy ez fiataloknak szól! Tehát, amit a fiatalok művelnek (menőzés, trend mánia) az a média hibája!


Aztán meg 20 év múlva mind az utcasarkon meg a plázákban köt ki!

2014. jan. 15. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni ezt a műsort, de rám egyáltalán nem hat, szóval, aki alapból olyan elfajzott életet él annak tök mindegy, hogy néz e ilyeneket vagy sem, ha nem is ebben, de a média által sugárzott, szórakoztatóiparon keresztül jött szennyet ugyanúgy megkapják nagy dózisban.
2014. jan. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ez a való életbe is így van! És nyugtasd meg magad, hogy míg ez a film nem volt(meg pl Való Világ, Éden Hotel stb), addig is voltak bunkók meg menőgyerekek, meg szlengszavak is!
2019. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!