Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VV6 erkölcstelen, dekadenssé...

A VV6 erkölcstelen, dekadensségével miképp járúl hozzá a kampány politikai tőltetéhez?

Figyelt kérdés

Most a kampány korai szakaszában vajon a bal vagy a jobboldali szavazókat buzdítja az urnákhoz vagy éppen kedvetleníti el a napokban indult VAló Világ "mosklék" 6 szériája, amely az eddigiekhez híven meglehetősen családrombolóan dekadens ?


[link]


2014. jan. 16. 21:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Még szerencse, hogy csak az RTL 2-őn megy, ami nincs olyan sok embernek, mint a sima RTL.
2014. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
37%

Ez egy erkölcstelen szabadkőműves fertő. Ha lehet inkább ne nézzd, mert te is olyan leszel, mint ők!


egyértelműen a liberálisokat támogatja

2014. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

VV6-ot miért kell a politikába bele keverni?? Aki nem ért egy kicsit sem a politikához minek ír politikai kérdésekhez? Ez egy szórakoztató műsor amit egy kereskedelmi csatorna műholdas csatornáján közvetítenek mi köze lenne szerinted a választáshoz? Én még nem hallottam h mondták volna h menny szavazni vagy vmi ilyesmit.


Még h liberálisok.... VV6 értelmi szintje inkább jobbikosokéhoz hasonló, de attól függetlenül ettől a műsortól egyik pártnak se lesz vmilyen előnye..

2014. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tiszta szerencse, hogy most nincs is nekem retek 2, bár igaz, hogy idáig sem néztem azt a sz.rt. :)
2014. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én eddig azt sem tudtam, hogy van VV 6. Ma mesélte egy kollega az ebédlőben, hogy egy srác lóbálta a kamerák előtt a "tökét" és kiabálta, hogy ezt nem kapja meg mindenki. Ez a hihetetlennek hangzó történet és másik kettő hasonlóan obszcén mese, arra ösztönzött, hogy olvassak neten utána, mert nem akartam elhinni, hogy ez valóban megtértént.


Miután szembesültem azzal, hogy minden ugyanúgy tőrtént meg ahogyan elhangzott az ebédnél, így feltettem az első kérdést, mely megfogalmazódott bennem. Éppen a politikai kampány kezdetén kellett indítani ezt a műsort ? Véletlen ? Pont ilyen dekadens jelenetekkel ?

2014. jan. 16. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
A Jobbik só mellett még kalocsai paprikával is befogja hinteni a stúdió helyét, vagy lesz benne egy rezsicsökkentést reklámozó illető a kormánypárt megbízásából. Mégis mire gondoltál?
2014. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Bár nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, de sokan meg bírálják, hogy be lett vezetve az erkölcstan meg a hitoktatás az iskolákba...Bár, egyik sem hoz megváltást, de azt hiszem ezeknek a szerencsétleneknek sem ártott volna ha részesülnek benne!

Egyébként, jobb lenne, ha nem befolyásolnák a nézőket egyik irányba sem a választásokat illetően!

2014. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

az RTL egy mocsadék TV!!!


kötelezően csinálják a balhét, ezek a figurák szerepeket játszanak, azért kapják a pénzt.... szemét, szabadkőműves média!!!

2014. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az RTL Klub szerintem is egy ocsmány adó. Annál már csak a TV2 rosszabb, ami egy utánozós majom. Egyiket sem nézem. A VV, BB, Barátok közt, Jóban-rosszban mind életem legrosszabb műsorai közé tartoznak. Nemtudom miért kell ilyeneket adni fúműsor időben.
2014. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

"Bár nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, de sokan meg bírálják, hogy be lett vezetve az erkölcstan meg a hitoktatás az iskolákba..."


Én is bírálom. Ha megszüntetnék az ilyen valóvilág meg éjjelnappal budapest gyökérségeket, az többet érne ezer erkölcstan óránál.

2014. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!