Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szrintetek Laci fog visszamenn...

Rosszlány kérdése:

Szrintetek Laci fog visszamenni a villába? Remélem kinnt hagyja azt beképzelt Krisztiánt! Laci legalább karakán, még hogyha meg is sért egyeseket, de legalább őszínte ugyebár!

Figyelt kérdés
valóságschow,taktika,szerepjáték
2014. jan. 31. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Remélem Laci marad kint! Másokat kibeszél a háta mögött, egy sunyi patkány! Krisztián úgy kint hagyja, hogy csak pislogni fog nagyokat! Senki nem kíváncsi egy ilyen vén fa...szra! Csak főzöcskéz,unalmas balek!
2014. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kint marad a gumicsizmás paraszt gyerek.

Nem tud mást csinálni mint flegmázni meg beszólogatni bunkó módon. Azt hiszi otthon van a malacok közt!

2014. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
hát én egyiknél sem fogok sírni, ha kiesik, de ha választani kell, akkor inkább Krisztián maradjon. elég egyszerű gyerek, de sokkal inkább, mint, hogy az a simlis utolsó perverz állat menjen vissza... hányingerem van attól a fajtától. ameddig nem kapta meg a kendőt laci nem is mutatták, max azt, hogy 40 éves h**lye fejével nyomul a 20 éves csajokra. Krisztián elég redneck, de sokkal elviselhetőbb, mint ez a nyálas képmutatósdi, amit laci betyár leművel
2014. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyiket sem csipázom,de ha választani kell akkor inkább Krisztián. Gyomorforgató tud lenni számomra Laci,ha bent lennék tuti nekimentem volna már, állandóan beleokoskodik mindenbe,idegesítő egy személyisége van.

Ettől függetlenül szerintem Laci fog vissza menni a villába... :/ Nem baj,legalább lesz aki főzzön.

2014. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább Krisztián menjen vissza, Laci állandóan sír hogy mindenki becsapja, elárulja őt a háta a mögött, közben pontosan ugyanezt csinálja.
2014. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem, Krisztián..
2014. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!