Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Benneteket nem irritálnak a...

Benneteket nem irritálnak a BeleValóVilág műsorvezetői: Csobot Adél és VV Béci?

Figyelt kérdés

[link]

Csobot Adél nagyon idegesítő ezzel a nyávogással, kényes beszédével. Valaki "nagyon jóban lehet" vele az RTL Klubtól hogy ha ennyire futtatják. Pedig nem is tud műsort vezetni.


2014. febr. 3. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem láttam azt a műsort, de igazad van, valószínű csak az nem csinálta még meg, aki nem akarta. De mondj egy műsorvezetőt ezen a csatornán, aki szimpatikus?

Nagyon régen még az lehetett műsorvezető, aki tudott helyesen, szépen beszélni, esztétikus megjelenése volt, és nem volt irritáló. Most ez mind mellékes, elég ha kidobja a csöcsét és máris mindenhova beteszik.

2014. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezen a csatornán egy műsorvezetőt sem találok szimpatikusnak. De a Tv2-n sem. Még talán a legnormálisabbak a Híradó műsorvezetői.
2014. febr. 3. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap nézntem volna,mert nem tudtam aludni,de pár percnél tovább nem tudtam. Bécivel még nem lett volna különösebb bajom,de ez az Adél. Ahogy vinnyog folyamatosan,nem tud szépen beszélni ,nem tudja felolvasni normálisan a beszédét és b*romságokat kérdezett. Irritáló volt az egész. Meg az a bájvigyor a fején,uram
2014. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most néztem meg az elejét,de Adélból ennyi elég is volt,szerintem :

"Én is mindenkit nagyon nagyon sok szeretettel köszöntök no hát őő mi másról beszélhetnénk mint az első vv6 párbajáról és őő ugyan is hamarosan itt lesz velünk sajnos a párbaj vesztese no de.."

Mindezt borzasztó irritáló fejjel,irritáló mosollyal és hanggal és teljesen értelmetlenül. A másik meg,hogy vele szembe ül Laci akkor mit magyaráz,hogy hamarosan megérkezik? A másik ,hogy miért vállalja el,ha már az elején azt a pár másodperces szövegét nem tudja normálisan elmondani? no de hát meg őőőő-zés nélkül.

Gratulálok. Meg magamnak is,hogy esélyt adok ilyen műsorok megnézésére :DD:D

2014. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Adél nem irritál,mert olyan kis cuki,főleg a Pistikés hajával,és Pinokkió orrával.Annyira édes,bár nem a legjobb műsorvezetőnek,de egy ilyen színvonalú műsorhoz megfelel. Bécit viszont nem szeretem,bár ő sem irritál.
2014. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De igen. Egyik sem való oda. Nem tudom, hogy jutott eszükbe... az Adél alakítása az első mondata után vált kínossá számomra...
2014. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!