Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Létezik ekkora véletlen?

Létezik ekkora véletlen?

Figyelt kérdés
Nem igazán hiszek az ilyen természetfeletti dolgokban. Régebben volt az RTL-en egy ilyen nyereményjáték, ahol ha eltaláltad egy 10 000-es bankjegy kódjegyének(?) utolsó 3 számát, akkor nyert a betelefonáló egy csomó pénzt. Nem nagyon néztem soha, de akkor néztem és ösztönösen a hasamra ütöttem kinyögtem 3 számot és az volt az. Van ilyen? :D

#szerencse #üssahasadra
2014. febr. 4. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Mondasz nekem 5 számot privátban? :)
2014. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 és 90 között...
2014. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg dúdoltam egy számot magamban, bekapcsoltam a rádiót és pont az a dal ment. Megesik az ilyen.
2014. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg éreztem hogy a play elején valami rossz lesz, megindultam a rootomon, és a 70 kilóm találkozott egy kb 110 kilós linebackerrel. Hát igen csunya volt, igaz UR miatt jobban jártunk..
2014. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én ezt most komolya viccen kívül kérdeztem. :D Amúgy ez az üss a hasadra kifejezés honnan van? Mert a googleba semmit nem találtam.
2014. febr. 5. 01:52
 6/8 A kérdező kommentje:
De amúgy igen gondolkodom hogy kéne a lottó 5 száma. De akkor ez teljesen spontán jött, így rákészülve görcsösen aligha vállna be.
2014. febr. 5. 01:53
 7/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Jó de az azért annyira nem necces, mert sokszor dúdol magába az ember számot, meg azért az valószinűbb.


Persze lehet hogy totál túlgondolom az egészet, és egy fatális véletlenről van szó. :D

2014. febr. 5. 01:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Rádiót ritkán hallgatok, viszont akkor pont ez ment, ennyi volt benne a különleges.


Nem tudom most mire gondolsz pontosan, hívhatjuk szerencsének vagy véletlennek is, de úgy érzem te másnak látod.

2014. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!