Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Iza csak szerintem egy...

VV Iza csak szerintem egy dögös szexbomba? :')

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 23:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Az ilyen kérdéseknek mi értelme van? Statisztikát készítesz?
2014. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Véleményt :D
2014. febr. 4. 23:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Az kiaz?
2014. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%
Nekem nem tetszik főleg smink nélkül nem szexbomba átlagos
2014. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 WheneverYouWant ***** válasza:
42%
Kép kellene mert nem nézem és rákeresni sem fogok de ha itt lett volna akkor válaszoltam volna szivesen.
2014. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Ritkán látni ennyire ocsmány nőt, és ezt most komolyan mondom.

A teste jó, de a feje elronja az egészet (na meg a személyisége... :D) így egy fabatkát sem ér. Persze vannak olyan egyszerű lények, akik megelégszenek a jó testtel, de ebbe inkább ne menjünk bele.

Szóval. A feje kb átmenet Rúzsa Magdi rosszabb napjai, és Gyurcsány Ferenc között.

Valahogy túl vastag az állkapcsa (túl nagy az arca :D) és ettől ha kinyitja a száját, az olyan látvány mint egy belassított autóbaleset: nem akarsz odanézni, mert elborzaszt, de nem tudod nem nézni.

Rettenet.

2014. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

utolsón besírtam:'D


amúgy fürdősku r va

2014. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Smink, meg retus, photoshop nélkül teljesen átlagos csaj. Az utcán látok sokkal szebbeket, és ezt most nem elfogultságból mondom. Annyi érzéke van a modellkedéshez, minthogy elmenjen egy atomfizikusnak. Elég buta csaj, maga a megnyilvánulása, meg a kisugárzása... 8 általánosa van 21 évesen, a szakmája "modell". Tyűha... most dobjak egy hátast? Max akkor vágjon fel, ha már elvégezte azt a szaros középiskolát, meg tanul valami normális szakmát, nem a magamutogatást. 5 éve van hátra durván, és mehet a levesbe a modellkarrierjével együtt.
2014. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Külsőre jó. Belsőre egy nagy rakás szar. Meg biztos járt már benne annyi férfi nemiszerv,h minimum 3 gumit kellene hozzá felhúznod,h tuti ne kapj el semmit.
2014. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez csak egy ostoba drogos pitsa.


[link]


Tipikus barátnőnek való leányzó :)

2014. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!