Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » LG-t vagy Samsung-ot érdemes...

LG-t vagy Samsung-ot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ezeket a típusokat néztem ki, csak nem tudom melyik márka a jobb.


[link]


vagy


[link]



2014. febr. 12. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
LG jobb! Volt egy samsungom,de nem tetszett és most lg 3d-s van.
2014. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érdekel-e a 3D kép minősége.


Azért mert az a szemüvegével a passzív rendszerűnél hiányos felbontású a kép. Ezen kívül ha megnézed jobban (amit egyébként leginkább otthon vennél észre), a képernyőn fésűszerű fekete csíkokat lehet látni a passzívnál.


Ez azért van, mert a két szemnek szánt képet csak így tudja az a rendszer átvinni. Ezért feláldozza a felbontás felét. Viszont ami információ kimarad, azokat a sorokat mindkét szemmel fekete csíkokként látod, de csak a 3D-s szemüvegével.


Igaz, aki már nagyon megszokta a régi képcsöves tv-ket, azok is csíkosak voltak. A a passzív rendszerű, mint az LG is ilyen nosztalgia érzést ad, de csak a szemüvegével, mint ha régi alacsony felbontású csíkos képernyőt néznél, de cserébe legalább 3D-s!


Az aktívnak viszont hibátlan éles rezzenéstelen a képe.


Mondják, a passzív hibáit is annyira meg lehet szokni, hogy később már fel sem tűnik a tulajoknak! :)


Szerintem a legegyszerűbb, mindkettőt a saját hozzá tartozó szemüvegével meg kell nézni valahol (nem túl messziről) egymás után közvetlen és meg kell figyelni, melyiken látszik bármi zavar.


Nézési távolságok a képernyő méret függvényében:

[link]

2014. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!