Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Doctor Who rajongók, mit...

Doctor Who rajongók, mit gondoltok? Sally Sparrow jó útitárs lenne?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki nem emlékszik, Sally az az, aki a Pislantásban/Blinkben volt.

2014. febr. 15. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik olyan kedvenc karakterem, aki nem kapott elég szerepet. Ha jól sejtem, a felvetést Tumblr-n láttad, igaz? :)
2014. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egynek elmegy, de nem lenne túl dinamikus.
2014. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: nem, csak arra gondoltam, hogy jó lenne útitársnak. Meg ő is nyilatkozta egyszer hogy kapásból elfogadná az ajánlatot... :) én örülnék neki.
2014. márc. 19. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy lett volna jó, hogy ő (ész a csapatban) + a barátnő a rész elejéről (pörgős és mindig bajba kerül) + a DVD boltos srác (komikus közjáték). Bár talán jobb nekik, hogy nem kerültek be állandóra, amennyi fikázás éri újabban a companionokat egyes "rajongók" részéről.
2014. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán jó lenne, de a dvd-boltos srácot nem kéne bevenni, gyakorlatilag ugyanaz lenne a szerepe, mint Rorynak volt.
2014. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor már Roryt is fölösleges lett volna bevenni, mert tisztára ugyan az volt a szerepe, mint Mickeynek. Szvsz minden azon múlik, hogy a színész hogyan játssza ki a karaktert :)
2014. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(Ricky) Mickey azért elég más volt, bár az tény, hogy ugyanúgy elég papucs és egy kicsit "nyomi" :D
2014. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!