Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való világ, Édes élet és...

Való világ, Édes élet és társai, hova tart ez a világ?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nézik ezeket a műsorokat, engem kifejezetten idegesít, hogy azt mutogatják, hogy a kigyúrt Berki hány millióért vett órát meg egy 4. autót, vagy hogy a Győzike már megint hogy csinál magából hülyét. Én becsületesen dolgozom, sokat tanultam, de nem hiszem, hogy lesz saját házam és autóm. Erre bekapcsolom a tévét (egy évben egyszer), és épp a Való világ megy természetesen, és azt mutogatja benne egy srác, hogy hogy fogja megdugni a csajt titokban, és kb. 5 napja ment a műsor... Hihetetlen világot élünk. :(
2014. febr. 22. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Olyan dolgok, amiket sokan joggal tarthatnak érdektelennek, szemétnek, kérdőjelezik meg egyáltalán a létét... mindig is voltak és lesznek. Lesznek, emrt vannak, akik nézik, hallgatják... tehát valamiylen módon kapcsolatba lépnek vele úgy, hogy az a kibocsátónak jó legyen.

nos, amikor majd nagyon kevesen, vagy senki sem törődi kaz iylen dolgokkal -ebben az esetben a magyar Tv-k gyér műsoraival -, akkor majd megszűnneek. De ere kevés az esély - és akkor lehetne mondnai, hogy gyöngyöt a disznók elé, egyél szart, 10000000 légy nem tévedhet....

2014. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell az egész világot megítélni néhány műsor alapján? Meg miért kell az értelmiségit játszani akinek vagy nincs TV-je vagy ha van akkor is csak a Discoveryt nézi? Ugyanmár... Attól senki nem lesz jobb hogy a VV, Édes élet, Éjjel-nappal Budapest stb. műsorokat szidja. Senki ne higyje azt hogy felsőbbrendű lesz ettől. Ha tenni akarsz valamit az ilyen műsorok ellen akkor ne nézd. És ne ítélj el látatlanban mindenkit.
2014. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én nem nézem.
2014. febr. 22. 16:03
 4/19 anonim ***** válasza:
A világ kb mindig ilyen sz@r hely volt, csak vagy másképp volt rossz, vagy nem volt média, ami reklámozza a szennyet. Valószínűleg nem is lesz soha jobb hely, szóval inkább be se kapcsold a tv-t, mert csak magadat idegesíted vele.
2014. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Én is mélységesen elítélem azokat akik ezekben szerepelnek és szánom azokat akik nézik. Most őszintén kit érdekelnek az ilyen műsorok??? Az én osztályomban is nagyon, de nagyon sokan nézik és meg lehet nézni az értelmi szintjüket.. Szinte csak ezekről beszélnek. Bocs, de az ilyeneknél tényleg felsőbbrendűnek érzem magam. Le lehet pontozni, ez van.
2014. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Ezt javaslom olvassa el minden gyűlölködő és gondolja át hogy érdemes-e ennyit beszélni a ValóVilágról mert ezzel tulajdonképpen csak tetézitek a hírnevét. Úgyis "felsőbb rendűek" vagytok, biztos megértitek.

[link]

2014. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Erre bekapcsolom a tévét (egy évben egyszer), és épp a Való világ megy természetesen"


Ha évente egyszer kapcsolod be a tévét, akkor mondd le az előfizetést, RTL II nincs ingyenes szolgáltatás keretében. Így évente 20-30 ezer forintot már megspórolsz.

2014. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
6. te nagyon tévúton jársz! Az, hogy én most válaszoltam egy kérdésre nem azt jelenti, hogy beszélek is róla. Csupán nap mint nap hallgatom ahogy a sok agyatlan a győzikén nevet.. De ahogy látom te is közéjük tartozol.
2014. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon nem értesz 8-as. Igen, válaszoltál egy kérdésre amiben a VV és hasonló műsorokról valamint az azokat nézőkről beszéltél. Tehát beszéltél róla, ne tagadd meg saját magad. Vagy nem olvastad el amit linkeltem vagy nem értetedd meg. Azzal hogy akár csak egy hozzászólásban szidod pl: a VV-t máris növeled a hírnevét, fenntartod a témát róla, még többen nézik és az RTL is tovább csinálja hiszen megéri nekik. Persze ez nem a te egy válaszod miatt van hanem az ilyen kommentek tömkelegétől, beleértve a tiédet is. Azzal meg hogy több százezer embert lehülyézel és magadat többre tartod csak magad minősíted. Ne ítélj meg senkit úgy hogy nem ismered.
2014. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy évben egyszer kapcsolod be a tévét, és így képbe vagy Berkivel, Győzikével és a Való Világgal kapcsolatban, mi?? Nem semmi... :) én naponta nézek tv-t, de kb ennyit sem tudtam volna elmondani ezekről a műsorokról. Nem kell itt az álszentet játszani kérem szépen! Mindig beigazolódik, hogy az ordít, akinek a háza ég! :D Ez már felettébb nevetséges amúgy! 40-50 csatornából tudtok válogatni, miért mindenki az RTL-t szidja? Kapcsolj tovább, (megsúgom 1 tized mp-et vesz el az életedből)... nem létezik, hogy a tv-tek állandóan visszakapcsol!
2014. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!