Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Charlott vagy Dorka nyer...

Charlott vagy Dorka nyer szerintetek?

Figyelt kérdés
Charlott egy nyomorék -.-
2014. febr. 27. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kapanyél kilóg a szájából Dorkára halál,de ettől függetlenül lehet ő nyer,mivel Charlotte rosszul indított.
2014. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt nagyon bírtam egyébként parasztlány dorkácskában(kisbetűvel),hogy Az új barátját (Zsoltot)akarta terhelni az ex-szerelmi bánatával,nem is értem miért nem sírhatta ki magát a Zsolt vállán a Punyi Mari.
2014. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem sértésből, meg semmi, de ez mi? Miben szerepelnek ezek a nevek?
2014. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ideiglenes,jelentéktelen valóvilág szereplők az RTL2-őn.
2014. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg ez a nyomorék szóhasználat "nyomorék". Tudod mit jelent egyáltalán? Ha nem tudod magad értelmesen kifejezni, akkor inkább ne fűzz hozzá véleményt, elég a kérdés!

Remélem Dorka marad kint, a tegnapi jelenete végleg betette nálam a kiskaput! Nem tudom miért hiszik bent egyesek, hogy az ő forgatókönyvük alapján futnak majd az események!? A kedvenc beszólásom tőle, mikor valakit szid: " amúgy ezt nem csak én gondolom így, hanem itt még nagyon sokan". :D Vicces, egyedül szegénykém nagyon gyenge, mindig kell neki hátvéd! Az "izé"-ivel kiakaszt, nem tud egy értelmes mondatot sem megformálni! A Zsolttal halál amit csinál, kiszekírozza szegényt, bár ha neki ez tetszik ,ám legyen! Viki utódjaként Dorka lett a legnagyobb uszító és hazudozó, nem tudom mi érdekeset tudna még mutatni, ha bent maradna! A Zsolttal való kapcsolata unalmas, állandóan rajta lóg, mással nem is nagyon kommunikál, csak másokat pofáz ki. Ez nekem kevés ahhoz, hogy visszamenjen! Most borítékolom nektek hogy Charlotte megy vissza, higyjétek el sok közöm van a Való Világ fordulataihoz. :)

2014. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek 5.ik dorkácska evvel a hihetetlenül kezdetleges kis lényével,én is észrevettem,hogy a beszéd is nehezen megy szegénykének,már rosszul vagyok,ha ezt az IQ fightert meglátom.


Ahogy pedig ki volt akadva,hogy ő lett kihívva,még hogy hallatlannak tartotta,hát az a mindennek a teteje.Nem tette ő is rá a jelet ?


Lehet,hogy C.pont azért vitte ki,mert tőle rosszabbul esett,mint Izá-tól,mert arra mindig mindenki számíthat.


Én is részemről nem biztos,hogy a legnyilvánvalóbb választást vinném ki,hanem akitől váratlanabbul ért,ugyanakkor,ahogy támadja C-t is annyira parasztos,olyan primitív az egész csaj,hogy nemcsak C-nek,már nekem is borsódzik tőle a hátam ha meglátom.


Ha ő marad bent,csak az utánfutó Zsoltikájának lesz köszönhető,aki először még szimpatíkus volt,de Dorkával való love-ja után csak egy első osztályú ba.lfa.sz lett.

2014. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
egyértelmű a nyomorék szó jelentése, ha ez neked ilyen szokatlan akkor sajnos már csak az orvost tudom ajánlani. Dorka egyértelműen inteligensebb mint a charlotte, nem is értem, hogy ilyen buta bert mint charlotte minek választottak be a villába, biztos ő fog kiesni
2014. febr. 28. 11:47
 8/20 A kérdező kommentje:
Zsolt Dorka aranyosak :)
2014. febr. 28. 11:48
 9/20 anonim ***** válasza:

Olyan intelligens,mint te kérdező?:(


Ez a szó eszköz tár.: nyomorék,aranyos......hát nem mondom..


Az biztos,hogy Dorka és közted már nem tudnék választani.:D

2014. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyértelműen te nem közelíted meg Dorka szintjét, igen ilyen szavakat használok itt, hogy a gyengébb elméjűek ne érezzék magukat rosszul
2014. febr. 28. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!