Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Animések! A hamarosan induló...

Animések! A hamarosan induló C8 tv csatornán lesznek vajon animék?

Figyelt kérdés
Én bízom benne, hogy igen.

#anime #C8 tv
2014. febr. 28. 12:14
 1/8 Sveacer ***** válasza:
Elvileg ja
2014. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de valaki meg tudná mondani mikor indul a csatorna?
2014. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Az Animax márc. 31-én fejezi be az adást. Onnantól lesz a C8. A Chello-nál itt a budapesti telephelyen vagyok gyakorlaton. Azt mondták, hogy ugyanúgy, mint az Animax-on és az AXN Sci-fi-on volt, az esti óráktól kezdve, egy éjjelbe menő animeblokk lesz.
2014. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
köszi
2014. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már tudjuk a C8 csatorna műsorbeosztását, és nem szerepelnek rajta animék, meg általában véve semmi érdekes műsor sem.


Ismétlőcsatorna lesz, amin a rokoncsatornákról összeszedegetett felesleget vetítik. Főzőműsorok, százszor leadott filmek, portréműsorok, ismeretterjesztők, sportösszefoglalók... Egy jellegtelen szemétadónak hangzik.

2014. márc. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja olvastam én is a C8 műsorbeosztását. Ezek mind olyan műsörök amiket 100 emberből, jó ha 1-2 megnéz. Bár ez még csak az első hónap műsorbeosztása, aztán ki tudja még, hogy mi lesz. Bár a látottak alapján nem számítok animékre. :/
2014. márc. 29. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már eleve a "nagy nyitáshoz" ilyen műsorokat választottak, akkor a továbbiakban sem várhatunk okosabban összeszedett, minőségibb programokat a csatornától.


Igaz, lehet még a későbbiekben írogatni feléjük, hogy próbáljanak ki egy-két animét, hátha azzal sikerül megfogniuk egy bizonyos nézőközönséget. De én kizártnak tartom, hogy hallgatnának az ilyesmire. Vagy maximum a Megamaxról pakolnának majd át egy-két régebbi rajzfilmet.

2014. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!