Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az éjjel-nappal Budapestet...

Az éjjel-nappal Budapestet miért szeretik annyira?

Figyelt kérdés

Az értelme az, hogy a divatot reklámozzák. Története semmi, óvodások módjára viselkednek.


Nem egy fiatalon láttam már olyan sapkát, ami minden szereplőn van a sorozatban. F*rgek, ki nem állhatom ezeket.


Majd kövezik a fiatalok a verekedést meg a meztelenkedést, amit a sorozatban látnak, utána meg jajgat a média, hogy sokan verekednek az iskolában. Van miből tanulni. És be is jelentette a média, hogy ezt a sorozatot nem vesszük le! Vajon miért?


Anyám nézi ezt a szutykot. Én inkább a Dunát nézem, ott nincsenek meztelen, kivarrott fenekű nők. Az a legnormálisabb csatorna.



2014. márc. 4. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy sem szeretem ezeket a csini modell kinézetű nőket, akiknek inkább a kirakatban a helyük.
2014. márc. 4. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy miért szeretik annyian. Lehet,hogy valamelyik szereplővel tudnak azonosulni,szórakoztatja őket a műsor vagy csak nincs jobb dolguk,mint azt nézni.


Viszont kezdek frászt kapni,hogy például buszon,suliba is hallom,hogy szidják ezt a sorozatot,de ahhoz képest tudják,hogy tegnap mi volt benne,szóval nézik. Ne mondja nekem senki,hogy mindenhonnan ez folyik és ezért tudják,mert pl én sem tudom.

Nem kapcsolok az rtl klubra vagy hasonló csatornákra,nem olvasok bulvárújságokat és ha ne adj Isten a neten futok össze valami Éjjel-nappal Budapestet cikkel akkor szimplán továbblapozok és nem olvasgatom. Ennyire egyszerű.


Azt már én is látom,hogy mit művel ez az egész a korosztályommal,mert akad egy-kettő személy akin látszik,hogy ilyesmiket néz,de sokan vannak akik nézik és mégis normálisak,tanulnak,tudnak viselkedni stb.

Nem ez teszi az embert. Aki alapból h*lye annak csak tetézni fogja a dolgot,hogy ilyet néz,de ha nem nézné se lenne okosabb. Na mindegy. Szerintem butaság bárkit ez miatt elítélni ,de azt mondom,hogy ha nem érdekel ne nézd. Engem sem foglalkoztat.

2014. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 4. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegyiken egyforma sapka. Mindet arcon vágnám. Ki nem állhatom őket.
2014. márc. 6. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!