Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ilyen halál unalmas a VV6?

Miért ilyen halál unalmas a VV6?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul válogatták össze a szereplőket.

Nem tudnak normális feladatokat kitalálni a kreatívok.

2014. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tudnak semmi újat mutatni,unalmasak a szereplők. Mind ugyan olyan szinte. Az egésznek semmi értelme. Viki mondta jól,hogy ez már nem is VV sokkal inkább valami szerelemkereső műsor.

Van benne egy-két vita,azok is értelmetlenek és unalmasak. Vagy Aurélio egyik dühkitörése vagy Izácska mászik bele valaki képébe és ordibál vele valami értelmetlen (pl sonka) miatt. Vagy figyelhetjük Zsófika egyre gyakrabban előtőrő idegesítő hisztieit.

Kb ennyi a vélemény róla. Meglehet kövezni nyugodtan (ezen az oldalon az úgy is megy),de én néztem volna,de már meguntam így ráhagytam a dolgot,de nem is érdekel,hogy mi történt mióta nem néztem,mert tudom,hogy semmi érdekes.

2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes, rendesen kell nézni. Annak nem csodálom, hogy unalmas aki 2 hetente 1 részt néz meg.
2014. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha még az a 2 hetente 1 rész is halál unalmas amit megnézel,akkor valószínűleg az összes többi rész is unalmas...
2014. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!