Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet letiltani a Jetix-e...

Hogy lehet letiltani a Jetix-en a H2o-t? Nagyon kéne, mert az öcsém szereti és én meg megörülök tőle.

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek!! Tudom, hogy furcsa, hogy egy fiú szereti ezt a szart! Nagyon kéne a segítségetek. Ja és T-hom-os Tv-nk van és Samsung a típusa.

Heelp!


2009. dec. 14. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
had szeresse má mibajod van vele
2009. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon lázas vagy? Pár nap fekvés, forró tea, aszpirin... majd elmúlik
2009. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy füles?
2009. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket segítsetek és adjatok már legalább egy jó választ lécci :((

Tudjátok nem miattam, hanem a szüleim miatt. A szüleim kértek meg és néhány családtagom.

Kérlek komolyan segíítsetek

2009. dec. 15. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgytudtam már nem is játszák a sorozatot csak majd ha megcsinálták a 3.széria magyar szinkronját,de ha ez így lessz sztem készítsd a füldugót!xD


Lehet h be lehet menni a t-homhoz és ott elintézik,de ott is csak max a Disney csatornát tudjátok letiltani,de ha van ott olyan sorozat amit te is szeretsz akk pech.Az sem biztos h meg tudják csinálni lehet hogy csomagban van benne a csatorna de nem tom,nem értek hozzá.Asszem ha maga a csatorna a "nemtetsző" akk a szüleid valahogy a távkapcsolóval is megtudják csinálni h ne legyen.


UI:sztem sem kell a kisöcédet okolni ha azt szereti had nézze.Biztosan van olyan sorozat amit meg te szeretsz,de őt idegesíti!Elo kell viselni!(nekem is van kisöcsém)

2009. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Háát nem értitek?!! Most mondom 100-szor, hogy nem csak engem idegesít, hanem mindenkit a családban.

Ja és csak úgy mondom, mielőtt még az aranyos kis öcsire gondoltok, hogy ő nem az!

Ő egy 5. osztályos gyerek, aki állandóan csak a lányokkal játszik.

Na min1. Témát félretéve, kérlek segítsetek, mert már néhány orvos mondta, hogy az nem normális, amit őcsinál


Úgy hogy HELP HELP HELP HELP!!!!

2009. dec. 16. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát már bocsánat de az az orvos hülye.


Egy csomó srácot ismerek aki nézi a H2O-t semmivel sem lettek butábbak.


Ha tényed idegesít, vegyél füldugót.

Egyébként meg nem hiszem hogy szüleid uszítottak az öcsédre, ez hülyeség (már bocsánat)


egyébként meg had nézze szegény gyerek!


max annyit tehetsz: távírányító, piros gomb...

vagy átmész egy másik szobába és kész...

2010. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!