Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet az, hogy a Fabry-ba...

Hogy lehet az, hogy a Fabry-ban a négy bent maradt "kiscsillag" a meghívott ma este (2009.17.12)? Bővebben lent

Figyelt kérdés

ezt még nem lehetett tudni szombaton (2009.12.12), hogy kik lesznek benne az utolsó négyben és Tabáni bemutatófilmjében mégis bejátszották, hogy a Fábry-show forgatásán milyen izgatott volt és félt. Szóval akkor ez már eldőlt nem a múlt hétvégén, hanem korábban. Biztos már az is megvan ki "nyerte" vagyis fogja nyerni a Csillag születiket.

Szóval ez szerintem totál baki az rtl részéről.


2009. dec. 17. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hallod basszus,nem tudom...de most,hogy ez elolvastam,nekem is feltűnt :-DDD

De durvaaa....


Lehet,hogy az összeset meghívták,csak őket vágják be a Showder-be? :-)

2009. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a fábry showt azthiszem vasárnap vagy hétfőn veszik fel!!

nemhiszem hogy tabáni filmjében ezvolt.. érdekes..

2009. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig benne volt és a háttérben Csikó Szabolcs is látszott.
2009. dec. 17. 22:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen, én is gondoltam arra, hogy mindeniküket behívták, de azért nem tudom, az nem kis munka. Attól persze még ez is elképzelhető.
2009. dec. 17. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma olvastam erről egy cikket. A Fábry producere írta. Mindenkivel megcsinálták a műsort, de akik szombaton kiestek, azokat a Fábryból is kihúzták. Elméletileg beletették volna, de nagyon hosszú lett volna. Ennyi. Nem tudták előre kit fognak kivenni.
2009. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt olvastam
2009. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. dec. 18. 17:29
 9/9 anonim válasza:
a bad boys is kiesett, a fabry vegen megis ott alltak mindannyian a tobbi vendeggel egyutt, szal nem csala's...
2009. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!