Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Holnaptól akkor megszűnik...

Holnaptól akkor megszűnik végre az Animax?

Figyelt kérdés
A Port.hu weboldalnak nincs információja a holnapi műsorról.Remélem ez azt jelenti,hogy megszűnik.

2014. márc. 31. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 4-es kérdező a gyerekekkel kapcsolatban valószínűleg úgy értette, hogy a végefelé folyamatosan Shounen irányba ment át a csatorna és emiatt már szinte csak gyerekek nézték az Animaxot. Viszont 2011-ig nagyon is jó nézettsége volt. 2 éven át a top 50 lista közepén helyezkedett el és legyőzte például a Comedy Central-t is. 2012-től kezdve a tulajdonosok váratlan rossz gazdasági és üzleti fogásai miatt bukott meg a csatorna és ezáltal a nézettsége is.
2014. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Őszintén én szeretem a neverending animéket,de igazad van azért a death note-ot nem közelítik meg.
2014. ápr. 11. 20:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem igazából szerintem abban volt a bukó hogy nem célzott meg mást csak a gyerekeket. Naruto-Bleach egy alap tömeg anime, még ha a hosszával ki is emelkedik. Be lehetett volna anno mikor volt pénz egy Code Geass-t egy Evangeliont, meg egy két komolyabb dologgal is lehetett volna próbálkozni. Vagy valami olyasmit ami mindenki számára nézhető, Ott a Gintama, a GTO, satöbbi.
2014. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!