Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bleach animét érdemes elkezden...

Bleach animét érdemes elkezdeni nézni ott ahol abba maradt az animaxon?

Figyelt kérdés
Igazság szerint azt se tudom már hanyadik résznél maradt félbe a szinkronos vetítés, először erre szeretnék választ kapni. Ezután meg arra milyen hosszú is pontosan? Érdemes folytatni? Sok fillér van benne? Ha igen hánytól hányig? Olvastam valami olyat, hogy most félbemaradt a sorozat, mert beérték a mangát és nem akarják fillérekkel húzni az időt. Szóval akkor még megy a sorozat? Mikor lesz vége? A Bleachban nagyon lemaradtam, mert más animéket néztem, de ha lesz rá időm szeretném folytatni, mert nagyon szeretem ezt a sorozatot. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 6. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem a fele filler. 360. rész környékén abbahagyták, mert megvárják, míg véget ér a manga, hogy ne kelljen még több fillert pakolni bele. De amúgy egy nagy kalap fos.
2014. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök felesleges, ha a shounen kategóriát szereted is van ezernyi amivel jobban jársz. a Bleach onmagát ismétli.


Ha nem is mondanám rá hogy fos, de hogy nagyon de nagyon gyenge abban egyetértek az elsővel.

2014. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem ez eléggé kiábránditott. Azt hittem, hogy azért nem ilyen rossz a helyzet.
2014. ápr. 7. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Az animét annyira nem mondanám rossznak, bár abban igaza van az előttem szólóknak, hogy vannak sokkal jobbak nála. A helyedben adnék neki egy esélyt, és ha nem tetszik, még mindig dobhatod. Én is animax után folytattam, és végig is néztem. Például a zanpakuto-s fillert élveztem is.
2014. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkáább nézd a Magi: The Labyrinth of Magic-ust
2014. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!