Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik/Melyikek a kedvenc One...

Melyik/Melyikek a kedvenc One Piece részetek/részeitek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Álltalában a harc utáni részeket szeretem jobban! ^-^ Marineford arc/ 2 years later részek / arabasta arc(amikor a sivatagban vannak) nem rajongok azért ha szüntelenül kaszabolják egymást.. Neked/nektek? :D
2014. ápr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, amikor Luffy beszól Fehérbajusznak, amikor találkoznak Brookkal, amikor arabastában találkozott Ace-szel, amikor Luffy a nők szigetére került, amikor Zoro eltévedt, amikor Usopp hülyéskedik... rengeteg van, de nem tudom hogy ezek melyik részekben voltak :-)
2014. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legjobb arc szerintem a Water 7 és Enies Lobby arc volt egybe, baromi jó volt! De Marineford és Skypea is a jobbak közt van! :D
2014. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedvenc arcom a Water Seven/CP9 és Alabasta volt, plusz a mostani Dressrosa sztem az eddigi legjobb, ugyebár a manga előrébb jár és szépen összegyűltek Dressrosán az emberek :D

De az egyik kedvenc jelenetem az a Thriller Bark arcban volt, mikor egy zombi kiakart mászni a sírból, Luffy odaballagott és visszanyomta a földbe :D

2014. ápr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Luffit majdnem megöli Smoker, jön Dragon, megfogja a tengerköves kardját.....
2014. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szinte minden olyan részt szeretek amiben a hülyéskedés a fő téma.Mert az Luffy-éknak nagyon megy.:D De a kedvenc harcom eddig Marinefordi volt.Mondjuk a végén és utáni is csomót bőgtem Ace halála miatt,de az a kedvenc.Meg általában a legtöbb részt imádom.De nekem a Eines Lobby-s nem tetszett annyira.
2014. máj. 8. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ace halála.. Mennyit sírtam rajta.. Hiába tudom mi lesz, még mindig.. :(
2014. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor Eines Lobbyban Nami azt kiáltja, hogy Fel a lépcsőn! és mindenki felrohan,Zoro pedig a földszinten elrohan az ellenkező irányban..

Vagy mikor feljön a kettévágott hajó Saboady-ban és a rajta ülő Zoro azt mondja: ... Rossz hajóra szálltam...

Luffy afróban..

Mikor Usopp lelövi a világkormány zászlóját.

Mikor Garp meglátogatja Luffyt Enies Lobby után és elmondja neki hogy hallotta hogy találkozott az apjával és elmondja, hogy ki az apja. Meg ahogy miután mindenki kiakadt azt mondja Felejtsétek el.

Amikor Sanji megkérdezi Thriller Barkon a vértócsa közepén álló Zorot, hogy itt meg mi történt. Zoro meg azt mondja, hogy Semmi.

Mikor Brook megtudja, hogy Laboon várja őt.

Amikor Luffy beüt egyet az Égi Sárkánynak az emberkereskedő házban.

Amikor Luffy a hakijával megállítja az utolsó pillanatban Ace kivégzőit.

Amikor Luffy beszól Fehérszakállnak, hogy ő lesz a Kalózkirály.

Amikor Shanks megjelenik a harctéren.

2014. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Nekem még ez a kedvenc részem:

https://www.youtube.com/watch?v=z1kYdtVvfLQ

2014. jún. 28. 14:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik!
2020. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!