Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Naruto Shippuuden 361-dik...

A Naruto Shippuuden 361-dik epizódjában folytatodik majd a háború?

Figyelt kérdés
Most már azért ez kezd sok lenni számomra, olvasom a mangát és nemérdekel ki mit mond én imádom. Elkezdödött a végső harc! Lassan, de biztosan vége a sztorinak azonban az anime nem kapkodja el a dolgot. Ha nem a 361-dik részben akkor mikor jönnek a manga eseményei? Ó és lesz még ilyen idő húzás, vagy nem. A manga alapján biztosan állithatom, hogy lesznek olyan jelenetek amiket elhúznak majd a készitők. Azonban olyan epizódokra gondolok amik tényleg nem szerepelnek a mangában ilyen olyan krónika ami megszakitja majd megint a háborút. Azt azonban elismerem, hogy ez a 359-dik rész nem volt olyan pocsék. SŐT! De nem most a finálé küszöbén kellene ilyen sztorikat berakni. Amikor meg beérték a mangát inkább tartottak volna mindig szünetet.Még azt szeretném megtudni Japánban hol tart most az anime?

2014. ápr. 22. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretem már a mangát se. De a stúdiót ismerve úgy is jönni fognak 5-10 story résszel, utána megint év végéig filler 2-3 éve ez van már...
2014. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy hírlik, hogy a 360. az utolsó filler. A manga év végére vagy 2015 elején véget ér és talán nem is fognak már ilyen hosszú fillereket csinálni.
2014. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Azért a 360 valamennyivel jobb volt mint a többi
2014. ápr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ez a filler sorozat meg egy kis ideig eltart , nem tom meddig de valoszinuleg ezutan a fillersorozat utan nem lesz tobb filler, de nem igazan biznek ebben sem..
2014. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos multkor egy olyan hírt olvastam, hogy még egész májusban ez lesz.
2014. ápr. 27. 12:20
 6/18 anonim ***** válasza:

2014.05.01. - Nincs megjelenő Naruto Shippuuden epizód!

2014.05.08. - Naruto Shippuuden #361. rész - Kakashi ANBU Különkiadás - Az Árnyékokban Élő Shinobi - A Hetes Csapat!

2014.05.15. - Naruto Shippuuden #362. rész - Kakashi ANBU Különkiadás - Az Árnyékokban Élő Shinobi - Kakashi Elhatározása!


Ez azt jelenti hogy 2 rész legalább lesz filler (ami nem kapcsolódik a történethez) és ma meg nem lesz rész :( még két hetet szenvedünk és ma még rész sincs

2014. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok a dátunokat meg a címeket konohagakure.huról szedtem
2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt. Akkor egyideig még tényleg nem lesz előrehaladás.
2014. máj. 1. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajotok ezekkel a részekkel. Ezek legalább hozzáadnak az egészhez. Ennél 100X silányabb fillereket is találtunk nem csak ebben a sorozatban de sok másikban is. Ezek legalább karakter építő részek. Amúgy ez a legvégső harc, szl ezek szerint a manga is a végéhez ér hamarost?
2014. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ez a legvégső harc a mangában nemrég kezdödött el a finálé madara elleni küzdelem. Abban igazat adok, hogy ennél rosszabb fillérek is voltak, de mint mondtam nem most kellene ilyen részeket berakni.
2014. máj. 2. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!