Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Violetta 2. évad. Leon és...

Bibixxx kérdése:

Violetta 2. évad. Leon és Fran összejönnek? Lesz köztük valami?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert Youtubon is van Leon y Fran megy Leoncesca videó

2014. máj. 1. 18:22
 1/5 encike3000 ***** válasza:
dehogy is jönnek össze!!
2014. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 méter
2014. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz köztük semmi, sajnos. Pedig szerintem sokkal jobbak lennének együtt, mint Leon és Violetta. Violettát ki nem állhatom, és Francesca a kedvencem.
2014. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesznek együtt.. Csak barátok.. De vakami bugyuta unatkozó fanatikus elterjesztette.. Meg többen csinaltak szerkesztett képeket, amelyeken León és Fran csókolóznak.. Nem értem ennek mi értelme..
2014. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most miért kellett lepontozni? Azért mert leírtam a saját személyes véleményemet? Nem hiszem, hogy ez akkora probléma lenne. Értem én, hogy nem egyezik a véleményünk, de ezt nem értem, hogy ez miért sarkall valakit arra, hogy lepontozzon? Mert nem szeretek egy sorozatbeli karaktert? Te jó ég! Igen, azt gondolom, hogy Violetta egy gyáva, nyávogós, éretlen hisztérika. Olyan kis piti dolgokon borul ki, hogy az valami elképesztő. Nem a színészt utálom, mert végül is jól játsza a szerepét, hogy ennyire meg tudtam utálni. Viszont nem énekel valami jól. Meghallgattam egy élő adást, a fele hamis volt, és ugyanabban a műsorban a több dalt (Cómo Quieres, Hoy Somos Más, Nel Mio Mondo) végig play-backelt. Ugyanis roppant kevés az esélye, hogy élő énekben ennyire megegyezzen az eredeti felvétellel, főleg ha a másik két dalt tiszta hamisan énekelt el. Persze, hogy valami baj volt a torkával, ki tudja.

Szóval lehettek itt elvakultak és lepontozhattok, mert nem tetszett a teljes mértékben szubjektív vélemény alapján formált válaszom, de a miértjét nem értem.

Jut eszembe ez a dolog sem olyan nagy probléma, de azért egy ilyen sérti az ember önérzetét.

2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!