Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik jobb sorozat: Big Time...

Melyik jobb sorozat: Big Time Rush vagy iCarly?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjátok le hogy szerintetek melyik jobb! :)
2014. máj. 6. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

hali


én speciel egyiket se szeretem nagyon de ha választani kéne akkor inkább az icarly az egy kicsit viccesebb. a big time rushba engem néha a hangok is idegesítenek benne meg nekem a zenéjük se tetszik. de szerintem nézz meg mindegyikből 1-2 részt és te döntsd el melyik tetszik jobban ;-)

2014. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményedet! :) Nekem a Big Time Rush tetszik jobban. Valószínűleg azért , mert abban nincs ilyen mű röhögés hang. De mindenkinek más tetszik és a kérdést azért írtam ki mert kíváncsi vagyok, hogy többség mit mond.
2014. máj. 15. 15:37
 3/8 anonim válasza:
icarly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem mind a kettő bejön... jókat lehet nevetni rajtuk de ha választani kéne akkor a BTR. Az iCarly néha nagyon csöpögős.
2014. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
breaking bad
2014. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
78%
Nekem mindkettő tetszik de ha választanom kéne akkor BTR :)
2015. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az iCarly, de a B.T.R.-t is nagyon szeretem. Egyébként, kérdező, a Big Time Rush-ban is van mű nevetés.
2021. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vinkó Márton ***** válasza:
7: Nem, a B.T.R-ban nincs műnevetés.
máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!