Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket érdekelt valaha a...

Titeket érdekelt valaha a VV-s szereplés?

Figyelt kérdés
Maga a játék engem nagyon érdekel, hogy kiválasztás, kihívás, párbaj, ki a szimpatikusabb...stb. Csak attól félek, hogy mivel nem vagyok ez az ordenáré aljadék (és ez most nem önimádó duma), nem lennék szimpatikus az embereknek. Mert arra jöttem rá, hogy az a szimpatikus, aki káromkodik, állandóan veszekszik...stb. Normális épelméjű emberekkel szerintem jó lehet, úgy kipróbálnám. De ha meg normális valaki, akkor rögtön elkönyvelik unalmasnak és kiesik..

2014. máj. 10. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy ha valaki normális, akkor is hulladéknak tartja mindenki, csak mert szerepelt a VV-ben.. Ott van Eszter az 5. szériából... Tök normális volt.. Mégis mindenki egy kategóriába sorolta az ordibálós, obszcén, káromkodós, aljas, áskálódó emberekkel...
2014. máj. 10. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ha normális vagy, akkor már be se kerülsz.
2014. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meglehet.. :/ Amúgy maga a játék engem nagyon érdekel. Mint játék.
2014. máj. 10. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
A játék engem is nagyon vonz, szerintem tök király lehet. Engem abszolút nem érdekelne a hírnév, nem is vágyom rá, hanem maga a taktikázás, klikkesedés, kiválasztások, kihívások, párbajok... ha normális társaság lenne, ahol jól érzem magam, még bulizni is tök jó lenne velük. Pl ha olyan lenne mint az 1. széria (mint anno Majkáék) akkor tök jó lenne, de főleg ez a VV6 ez valami trágya. De már a VV4 és a VV5 is az volt. Nem járatnám le magam ilyen emberekkel a TV-ben, giga ciki lenne. Igazából a másik problémám meg a meztelenkedéssel van, hogy mindenhol kamerák, megláthatnak meztelenül, az felkerül a netre és ott is marad... meg hát ugye nincs semmi magánszférád gondolok itt pl a szexre meg ilyesmik.
2014. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem akarod te ezt. Pont, hogy nem normális emberekre kíváncsiak a nézők.

A másik meg ugye, a net nem felejt, a műsor után az emberek beszólogatnának neked az utcán, sőt inzultálnának durvább módon is...

2014. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vonz egyáltalán, de 12 millához, kocsihoz, házhoz másképp nem tudsz jutni 120 nap alatt, csak ha megnyersz egy ilyen trágyadombot.
2014. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Figyelj!Ha normális vagy biztosan nem kerülsz be sőt ha be is jutsz akkor is egyből kiesnél.Nem úgy mint az a b...i jampizós Aurélió az is azért nyerte csak meg mert mindenkivel ordibál b...szot meg minden szval. -.- Am én se értem mért nem a normálisakat veszik be mért pont a b...i jampikat... -.- :P
2014. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon kísért ez a dolog... Nem tudom, hogy megy a casting, mi alapján válasszák be az emberkéket, de nyilván az olyanokat, akik "normálisak", nem teszik be, hiszen unalmasak(nem rosszindulatból). De szerintem lehetne úgy is érdekesnek lenni, hogy nem csak üvöltözöl, trágárul beszélsz, meg vetkőzöl. Én nem tartom magam unalmas embernek, furán vagyok összerakva és ez az érdekes bennem, szerintem nem volt még hozzám hasonló szereplő ott. Szóval, ha nem protekció alapján megy a beválasztás, akár esélyem is lehetne. Főleg, hogy eddig tényleg SZINTE az összes csaj kivétel nélkül hisztis volt, vagy beképzelt, vagy magamutogató, de a feladatoknál a legtöbbjük rinyált. Nekem viszont hihetetlenül vonzó az, amiket ti is említettetek előttem, sok mindenben ki tudnám magam próbálni, csomó élmény, emberi kapcsolatok(ha igazak, ha nem, engem rohadtul érdekel). Viszont minden szépen és jón túl, ami innen kívülről látszik, az biztos, hogy nagyon nagy előítélet ér mindenkit, aki oda bemegy. Általában nem érdekelne, hogy mit gondolnak, de azért nem szeretném, ha egy kalap alá vennének olyanokkal, akiknek a viselkedése tényleg erősen megkérdőjelezhető. Meg az ilyen vetkőzős feladatok helyett kitalálhatnának valami eredetibbet. Tényleg a szexi tánc még oké, de általában aki a vetkőzést bevállalja az együtt jár sok más nem kívánatos tulajdonsággal is...Összességében a játék nagyon is érdekel, de nem akarom, hogy beszippantson a média... :)
2014. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!