Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van rá megoldás vagy tv-t...

Van rá megoldás vagy tv-t kell cserélni?

Figyelt kérdés

A digitális átállás miatt kötettük be a kábel-tv-t. Eddig a kábel tv-s műsoraink analógban mentek. Nem volt semmi baj. Aztán most a szolgáltató átáll a kábeles ,digitális adásra.

Ezzel csak az a gond,hogy van 2 db samsung tv-nk. az egyik 12 éves a másik meg 6. van még egy tv-nk is egy orion,de abban benne van a digitális adáshoz szükséges dekóder és mikor hangolom annál ki lehet választani hogy dikitálisan kábelesen keressen. Az orion tv-n minden rendben van csomó új műsor,tv csatorna. kb +10 tv csatorna. Azonban a két régi tv-n csak olyan van,hogy finomhangolás vagy hangolás és megkeresi,de csak azt találja meg ami alapból az analóg csatornák,tehát így is van 32 csatorna ,de ha digitálisan keresné akkor még kb 10-et pluszban találna. Azt mondták a szolgáltatónál,hogy csak azokon a tv-ken lehet amik megfelelnek a digitális szabványnak. Van erre valami megoldás vagy a régi tv-ket így is le lehet cserélni ? nem lehet megoldani, hogy a többi t-vn is megtalálja a többi csatornát ?


2014. máj. 12. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Van megoldás: kábeltévés (DVB-C) set-top-box.


Egyébként ha nem titok, melyik ez a szolgáltató?

2014. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
falu-tv. Persze nem titok.
2014. máj. 12. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Átböngésztem a Falu TV honlapját. Mivel a legmagasabb analóg csomaghoz ingyen adnak 65 digitális csatornát, ezért csak annyit kell tenned, hogy a régi készülékekhez vásárolsz egy kábeles, DVB-C vételre képes set-top-boxot.


Kábeles boxok: [link]

2014. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. köszi. De 65 csatornát ? Mert nekünk az új tv-vel talált összesen 42-őt, a többi hol van ? a múlt hét végén hangoltam újra.
2014. máj. 13. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!