Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a ValóVilágból egyszer csak magyar Éhezők Viadalát csinálnának a szerkesztők?

Figyelt kérdés
Tehát úgy tüntetnék fel a reklámban, mintha valóban egy luxusvillába mennének, ingyelésé, celebkedés, stb, és a végén csak 1 maradhat, aki mindent visz, több milliót. Viszont, mire odakerülnének, szembesítené az RTL őket azzal, hogy ez csak kamu volt, és kivinnék őket pl az orosz vadonba, vagy valami keleti vad dzsungelbe, esetleg a Szaharára, viszont a játék mottója ugyan az maradna: egy, aki mindent visz. Szerintem irtó jó lenne. Megtriplázódna szerintetek a jelentkezők, egyben a nézők száma?
2014. máj. 14. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A Survival című reality erről szól. Volt magyar próbálkozás, megbukott (az USA verzió most tart a 28-29. évadnál).
2014. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam de talán így is felismerhető:

[link]


Vagy te arra gondoltál hogy meghalnak a szereplők? Nyilván ez csak fantázia marad hiszen ilyen műsor nem lehet.

2014. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Survivor is egy nagy kamu.

Én komplett olyan valóságshow-ra gondoltam, amilyen a filmben van, az éhezők viadalában. Egytől-egyig minden ugyan az.

2014. máj. 14. 17:28
 4/8 anonim válasza:
49%
Szerintem király lenne.
2014. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne olyan szereplőket találni, akik tényleg látványosan és jól tudnának harcolni. Bár ki tudja. Most genyó kedvemben vagyok és azt gondolom, hogy bizony, ezt nézném.
2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy az Éhezők viadala egy film és nem egy tényleges tévéműsor? Másrészt, hogy ott a szereplők kinyírják egymást? Szerinted ez a magyar törvények betartásával egy tévéműsor keretében miként lenne kivitelezhető?
2014. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Istenem, hogy egyesek mennyire nem érzik az iróniát...
2014. máj. 15. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem örülnék ilyennek . Filmben nagyon szeretem , az éhezők viadalát , de még úgyis brutálnak tartom.... Szerinted ki jelentkezne ,a kb biztos halálra ? :D Szerintem nem sokan.... És elég borzasztó lenne azt nézni hogy éppen kit hogyan nyírnak ki... :/
2014. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!