Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki le tudja írni a legújab...

Valaki le tudja írni a legújabb HELL-es reklám szövegét?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki le is írja.Nem kérek megjegyzéseket stb.
2014. máj. 26. 20:55
 1/3 anonim válasza:

Huhhh


kortyolom, ízlelem, iszom, mhm,

finom Ahh


lenyelem, lenyelem

pocimba beteszem

hasamba belemegy, Haaa


üt a koffein, üt a koffein,

pörgök, pörgök, felpörgök, Brrrr


ez a jó, szeretem, kell nekem, Huuu

enyimé, nem adom,

összeset megiszom,


Hell, Hell

Hell az én italom, Haaa

2014. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszodat sokat segítettél.
2014. jún. 22. 22:31
 3/3 anonim válasza:

:)

Ha újra írnád a történeted, tiszta lapot nem kezdenél üres szavakkal. Nem rejtenéd hamis festék mögé a valódi képet. A csúcsot nem sokra becsülnéd hullámvölgyek nélkül és nem arra hajtanál, hogy érted pedálozzanak. Az állóvízben fuldokolsz már, mozdulni mégis félsz. Burokba fordulva hallgatod a külvilág ütemét. Eldöntheted, hogy megrekedsz, vagy felemelt fejjel nekilódulsz a semminek. Mert a te kezedben van a lehetőség: az összefogásra a célba jutásért, a megbocsájtásra, hogy bizalmat ajándékozz, az alkotásra hogy a hiányban is színre váró kifestőkönyvet láss.

Feloldódhatsz a mindennapok egyszerű harmóniájában nagy cívódások után. Megfeszülhetsz a készülődés magányos izgalmában egy közös próbatétel előtt. Magadra lehetsz ha elvesztél is, mert a térkép helyett Te döntöd el, hogy melyik lesz a helyes út.

Ha van merszed lépni, sikerekbe botlasz, hisz a lábad alatt nem csak por hever.

Ha önmagaddal megharcoltál, a próbád talán ott kezdődik, ahol valaki más partot ér. Ahol azt kérted amit nem kaphattál, ott azt kaptad amit nem kértél, közben pedig megérintett minden amihez csak hozzáértél.

2016. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!