Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jelentkeztem az X-Faktorba.10-...

Jelentkeztem az X-Faktorba.10-én voltam meghallgatáson, akkor azt mondták, hogy két héten belül értesítenek. Még nem hívtak, mi történhetett?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát például az, hogy nem jutottál be.
2014. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például azért, mert nem csak te jelentkeztél egyedül oda és nem biztos, hogy bejutsz.
2014. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltak sokan a meghallgatáson, és még nem is kezdték el a másodikat, mert akkor lenne róla az interneten cikk. A Csillag Születik meghallgatásán is voltam, azok meg egy hónapig nem hívtak, majd csak a Fókuszból jöttem rá, hogy nem is lesz, mert kevés volt a jelentkező. Lehet, hogy ennél is úgy lesz, mert rengetegen jelentkezhettek a Rising Star-ba a Csillag Születik elmaradása miatt. Az iskolámban meg mindenki kérdezi, hogy mi van az X-Faktorral, még a tanárok is, és olyan rossz, hogy nem tudok nekik semmit se mondani...Sokan mondták már hogy nagyon jó a hangom, évfolyamtársak, más diákok, igazgatónő, énektanárom, angoltanárom, rajztanárom, és a földrajztanárom is. Nagyon el lennék keseredve, ha nem hívnának vissza, ez az álmom.
2014. máj. 31. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a Rising Star most nagyon rosszul jött az RTL Klub-nak. Ha egy időbe fog menni a kettő akkor az X-Faktor-nak jelentősen rosszabb lehet a nézettsége, mint eddig volt.


Én nem vagyok oda ezekért a tehetségkutatókért, sőt a kereskedelmei tévécsatornákért sem, de ez a Rising Star még kicsit az én érdeklődésemet is felkeltette. Biztos hogy bele fogok nézni.

2014. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha be is jutsz, nem biztos, hogy megnyered, szóval ne legyél elszállva magadtól. :) És megköszönném, ha a normális válaszomra, nem privátban írnál bunkózva. Köszi. Remélem nem jutsz be, vagy kiesel az elején. :)
2014. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Na bejutottál az Élő showba 3,14csa?
2014. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!