Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » LG TV- DIGI - Nincs jel/0...

LG TV- DIGI - Nincs jel/0 csatorna!?

Figyelt kérdés

Szóval,a probléma tárgya egy 32LD450-es típusú LG tv. Koax kábelről kapja a jelet.Tavaly nyáron hirtelen,bekapcsolt állapotban elment az adás,a jel,1 csatorna sem jött be.Volt auto hangolás,ki-be húzás az összes kábellal felváltva az összes kombinációban,de semmi.A másik tv tökéletesen vette egyébként az adást ugyanazzal a kábellal. Kb. 2 hónapja visszadugtam a falba,hátha jelleggel és itt a Viszont.Működik! Teljesen problémamentes,1 szerelő szerint a digitális/analóg jelet valahogy nem tudja megfelelően átalakítani,én azt egyébként nem is tudtam volna szabályozni.

Tegnap ismételten elment a jel,autohangolás és egyéb módszerek nem működnek.Már megint.Mit lehet tenni? Csak nem kell megint hónapokat várnom,hátha meggyógyult jelleggel..



2014. jún. 1. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
semmiképp.lehet szolgáltatói probléma.szerintem nem vették fel a támogatott készülékek listájára a tv-d típusát.ettől még alkalmas rá.gondolom direktbe van dugva a kábel a tv-be,javaslom kérj egy beltéri egységet és kérd hogy ők kössék be egy próba erejéig.vagy mond nekik hogy jöjjenek ki és állítsák be a tévédet beltéri nélkül,direkt bekötéssel.de akkor lehet hogy az 2500 FT-ba fog kerülni.ha el akarod kerülni a kellemetlenségeket,hívd fel a 1272-t és kérdezd meg hogy a tévéd alkalmas-e szolgáltatást fogni beltéri nélkül.(szerintem biztos hogy alkalmas rá ha egy ideig tudtad nézni).esetleg kérhetsz még smart cam modult a tévédbe ingyen,de az aktiválást csináltasd meg az ügyfélszolgálaton,helyben.hogy azzal már ne legyen gondod.más ötletem nincs.üdv.
2014. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
újra én vagyok.egy tippem mégis van.kábelprobléma.cseréltesd ki a kábelt ott ahol nincs jel.ha utána is jelentkezik a probléma akkor ügyfélszolgálat,és kérd meg őket hogy vizsgálják meg a kábelezést a hibás szakaszon.
2014. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,sajnos a TV-vel van valami baj,minden tökéletesen működik Digi oldalról. Még 1 kérdés/kérés: tuner hibás lehet?ha igen akkor milyen össze lehet számítani?
2014. jún. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!