Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért hivják Való világnak a...

Miért hivják Való világnak a Való világ c. szutyok műsort?

Figyelt kérdés
Semmi valóság nincs benne minden megvan játszva és egy halom idióta van bezárva egy házban. Most komolyan ez kell a népnek, nem elég a baj amivel inkább kellene foglalkozni, mint még tovább butitani az embereket?

2014. jún. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Na, mesélj, mivel kellene foglalkozni?
2014. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tilos kérdezni kérdésre, benne van a szábalyzatban
2014. jún. 3. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nincs benne. Csak kíváncsi voltam, hogy jogosan kifogásolod-e a Való Világ megnevezést, mivel reális elképzelésed van arról, mi is a való világ.
2014. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem az ami a műsorban folyik
2014. jún. 3. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy halom idiótát bezárnak egy teljesen felszerelt villába (bár a villától távol van színvonalban), ahol az égvilágon mindent ingyen kapnak: kaja, pia, szállás, rezsi, ruha, cigi meg miegymás és ezért nem csinálnak semmit csak majomkodnak és lejáratják magukat. Ez a való világ? Én nem ilyennek tapasztaltam eddigi életem során...
2014. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdésre válaszolva, gondolom azért, mert úgy reklámozzák,h betekinthetünk egy csomó vadidegen életének egy ciklusába, plusz mikor elkezdték az első évaddal, elég hatásvadász volt az elnevezés. De mára már szánalomra méltó.
2014. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A mondat első részével egyetértek.... De azt megkérdezném, hogy ez a műsor mitől butítja az embereket?
2014. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi valóság van benne, hogy sajnos ebben az országban sok ilyen súlyos személyiségzavarban szenvedő, teljesen labilis, gyenge jellemű szerencsétlen van, mint akik ebben az undorító szennyműsorban szerepelnek. Ezek az önmagukat totálisan elvesztett, hatalmas lelki és erkölcsi nyomorékok pedig már fel sem fogják, hogy ők az életben mennyire eltévedt emberek, sőt még "menő" -nek is hiszik azt, hogy ország-világ előtt csinálnak majmot magukból.

És sajnos vannak szép számmal a szórakozás, kikapcsolódás terén olyan mélyigénytelen emberek, akiknek ez tetszik.

Részükről van rá igény arra, hogy ezeket a világ ökreit bámulják, ezért is van ez a gigantikus szennyműsor.

2014. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!