Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy mi a vége az Isteni sugallat (Joan of Arcadia) c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jol emlekszem, ( es ugyanarrol a filmrol beszelunk) akkor kiderul, hogy a lanyt valami bogar megcsipte(esetleg valami noveny tuskeje) es mergezi a szervezetet.Nem is biztos, de a lenyeg, hogy beteg, es emiatt hallucinal... osszeesik, bekerul a krohazba es akkor tudatosul benne, hogy nem is igaz... ott van mindeki, aki eddig isten kepeben jelent meg neki.Vagy valami hasonlo.De ezt ne vedd biztosra, nagyon regen lattam mar.( megprobalok utana nezni, ha van vmi ami biztos majd irok)
2010. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet =) Azt tudom, hogy nem ez a vége, mert bár volt egy epizód nemrégen, amiben ez volt, de azóta ugyanúgy megjelenik neki Isten, mint addig, szóval nem a záró rész volt, ha jól tudom^^
2010. jan. 4. 09:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


a Joan of arcadia (Isteni sugallat) 2 évados. az előttem lévő hozzászóló az első évad végéről számolt be neked, a második évad végén,"Az igazság pillanata" címü epizódban, kiderül hogy van 1 ember aki szintúgy beszélget istennel, és gyújtogatja a templomokat, mert szerinte istennel való beszélgetés csicskáztatásnak minősül nála, ezért templomokat gyújtogat.. senki sem hisz Joannak, és a végén úgy válnak el egymástól a gyújtogató és Joan, hogy Joan kijelenti hogy" akkor ez a mi kettőnk harca lesz"


Na és ez volt 2004-ben, úgy volt hogy folytatódik a sorozat, de mivel "Will Girardi" egy ütőembere lett a gyilkos elmék sorozatnak, szinte lehetetlen, hogy folytatódjon a sorozat. és nem is fog, értesülésem szerint.. kár , kedvenc sorozatom volt:(

2010. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! Én is sajnálom, hogy nem lesz tovább=(
2010. jan. 15. 21:38
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Ez lehet nem sokat számít de van egy petíció. Nem magyar hanem angol. Ha érdekel valakit itt a címe:

[link]

Remélem tudtam valamennyit segíteni. :)

2010. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!