Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Még egy kérdés a Csillag...

Még egy kérdés a Csillag Születikről: Én úgy láttam, hogy Tabáni István és Vásáry André nem kedvlik egymást. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egyiküket se akarom bántani,mert úgy gondolom,mindketten remek előadók,csak nekem igy jött le a képernyőn,hogy nem igazán szimpatikusak egymásnak.
2010. jan. 5. 18:43
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy nem kedvelik egymást,de miért baj ez? Nem kötelező mindenkinek mindenkit kedvelni, ezért vagyunk különbözőek. Nekem pl. egyikük se szimpi,de azért a tehetségüket elismerem.
2010. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
André olyan elszállt képet mutat magáról szerintem, István meg olyan visszahúzódó...Nem elég ok rá?
2010. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%

Más az amit mutatsz a külvilágnak, és más ami belül van!

Szerintem André egy aranyos művelt őszinte Tiszta szívű ember. Tabáni meg megjátssza magát közben meg nagyot képzel magáról. Amúgy a tehetségét elismerem.

2010. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak André nem kedveli Tabánit. Lehet h tévedek de én úgy vettem észre h André elég sznob és nem jön be neki Tabáni egszerűsége és féltékeny rá h noha ő évekig képeztette a hangját mégis az amatőrt kedvelik jobban...legalábbis nekem ez jött le.
2010. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!