Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok mondani olyan tv-műsort...

Tudtok mondani olyan tv-műsort, amiben fegyvereket, köztük pisztolyokat, automata fegyvereket mutatnak be, elmagyarázzák a működését, és elemzik magát a fegyvert?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz ha beszerzel egy fegyverhatározót és youtube-on nézel teszteket.


Én még sajnos értelmes műsort nem nagyon láttam ilyenekről pláne nem magyarul.

2014. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eddig eggyel találkoztam A fishing & hunting chanel sajátgyártású(magyar) sorozata a fegyvermester. Nem a katonai fegyverekről szól, de a magyarorszàgon beszerezhető fegyverfajtákat elég jól bemutatja. Leginkább a működèsükkel foglalkozik, de mutatnak lőképet, ábrákat, és egy meghatározó típust.
2014. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mèg a korszakváltó fegyverek című sorozat, de az már elmegy az amerika mindenben jobb, a többiek fegyverei szarok irányba, de kezdésnek nem rossz.
2014. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Igen, a fishing and huntingon elég jól bemutatják a vadászfegyvereket, én is szeretem nézni. De hadi és sportfegyverekről még soha egy értelmes műsort nem láttam.


Discovery-n mennek/mentek (mostanság nem nézem) ilyen sorozatok, néha azt hittem lefordulok az ágyról akkora baromságok vannak benne. Talán ezek a TOP 10 fegyveres elemzések, amik jók voltak, de ott egy fegyverről max 2-3 percet beszélnek. Illetve a magyar szinkron miatt (nem fegyverszakértők/fegyverirodalmi kifejezésekben jártas emberek ülnek a szinkronstúdióban) sokszor egészen elképesztő félrefordítások vannak.

2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!