Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Barátok Köztben miért...

A Barátok Köztben miért használ szinte mindenki 10 éves telefonokat meg számítógépeket?

Figyelt kérdés
Tiszta valószerűtlen. Most már van egy-két érintős is, de a gépek, pl. a Berényi-irodában vagy a borászatban, meg azok a vastag keretes LCD-monitorok minimum 10 évesek. Az is valószerűtlen, hogy minden lakásban csak 1 TV van, és állandóan megy a harc, hogy mit nézzenek. Emlékszem, amikor még régen András fogta a fejét, hogy tönkrement a milliós laptopja, közben meg arra nincs pénz, hogy Bandikának külön gépe legyen? Vili bácsi számítógépe max Pentium 2 korabeli, olyanon nem lehet normálisan Skype-olni meg netezni, ahogy a filmben. Múlt héten meg a Berényi irodában láttam, hogy Office 2000 volt a gépen meg XP. Most tényleg ekkora amatőrök, hogy nincs pént modernizálni az eszközparkot mondjuk 5 évvel ezelőtti szintre? Én informatikus szemmel nézem, de akkor is. Mástól is hallottam már ezeket a kérdéseket amúgy.
2014. júl. 15. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ellenben az autók meg fullosak. Tiszta új Volvo a Claudiának, Q5-ös a Mikinek, gengsztereknek X5-ös BMW meg hasonlók. Mikor az Igor bent volt, annak meg Toyota Suprája volt, ami nem mai, de különleges darab, összesen egyet láttam életemben. Ha ilyeneket meg tudnak szervezni, akkor a gépekre is figyelhetnének.
2014. júl. 15. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel ezek filmes kellékek, ezért úgy látszik a produkció nem tartja fontosnak, hogy frissek és naprakészek legyenek. A történet szempontjából teljesen lényegtelen hogy milyen rendszer, milyen monitor, ill. milyen gép szerepel a filmben. Bőven elég annyi, hogy látszik a filmben , hogy működik.

Másrészről ha belegondolunk, akkor megérné az a több milliós befektetés a produkciónak, hogy néhány másodperc megjelenési idő miatt a legmodernebb cuccokkal halmoznák tele az irodát. Ez volt a racionalitás oldala.


Másrészről teljesen egyet értek veled.

Nagyon de nagyon sok melléfogás, és életszerűtlenség van ebben a bóvli kategóriájú sorozatban.

A férfiak sosem borostásak, a nők a legdurvább helyzetekben is profin ki vannak sminkelve, senki sem dohányzik (ilyen nincs), A nők kiskosztümben és körömcipőben pucolják a sárgarépát a kajához, a tűzhelyen az étel mindíg rotyog de sohasem gőzöl, a szobákba nincs plafon és csillár. STB. Hirtelen ennyi ugrott be még abból az időből, amikor még úgy-ahogy néztem. Ma már nem idegesítem fel magamat ezen a filmsorozaton. Éppen az ilyen hibák miatt.

2014. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit a "Több milliós befektetésről" írtam az nem kijelentő, hanem kérdő mondat. :)
2014. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 10 éves számítógépeknél sokkal több életszerűtlenség van benne. Pl. senki sose megy benne wc-re. Ha valaki köhög, vagy tüsszent, az biztos komoly beteg. Olyan nincs, hogy valaki csak úgy köhögjön vagy tüsszentsen ok nélkül. Meg a legsuttyóbb emberek is kerek egész mondatokban beszélnek, és vitatkozás közben se vágnak egymás szavába, hanem megvárják a másik mondatának a végét.


Ezekhez képest a számítógép nem is tényező, még pont jó is, hogy ilyen szegény országban nem azt nyomják az embereknek, hogy mindenből csak a legújabb a jó.

2014. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 t_GaRami_a ***** válasza:

Alapvetően elég sok "amatőrség" van a sorozatban. A 64 magos proci még híján de nézzétek meg 0:12-nél belenéz a kamerába.

https://www.youtube.com/watch?v=S4Fdgiw29n8

2014. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!