Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » The Walking Dead 4. évad...

Feriii13 kérdése:

The Walking Dead 4. évad mikor fog megjelenni szinkronosan? Elvileg a fixon most kéne valamikor de műsorújságban nem láttam. MIKOR fog megjelenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ősszel. Nyáron nem adnak (szinte) sehol premier sorozatot, mivel az uborkaszezonnak számít, az emberek tévézési szokása máshogy alakul és nem lesz elég nézettség.


Az amerikai műsorrend pedig ettől még tagoltabb, hálaadás és újév között nincs új epizód, sokszor ez februárig kitolódik, majd más nemzetközi események miatt is van tavasszal egy hónap szünet, májusban már zárnak az évadok és mostanában már októberig el sem indulnak, és utána november végén indul is az 1-2 hónap szünet és így tovább.

2014. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az amerikai vetítési szokásokat ne keverjük a magyar szinkronkészítésbe, de valóban őszre esélyes, vagy jövő február környéke. Amúgy meg a magyar szinkron szerintem kicsit gagyi lett, ahogy néhány karakter hangját magyarul hallottam, nevetnem kellett. Nézd meg angolul a 4. évadot. Ha a nyelvvel gondod van, akkor felirattal is tudod nézni.
2014. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!