Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Így jártam anyátokkalban...

Az Így jártam anyátokkalban Ted miért kezd el sírni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az utolsó évad végén, mikor öreg Ted meséli a feleségének azt a sztorit mikor Lily kiakadt, hogy Robin nem akar menyasszonyként viselkedni, és a sztori vége az lett, hogy Robin anyja mégis eljön, és erre Ted felesége mondja, hogy ez nem is meglepő, mert melyik anya hagyná ki a lánya esküvőjét?.... És Ted itt elkezd sírni, de miért? Most mondom, vannak hiányosságaim, sok részt nem láttam, de kérem, valaki magyarázza el, hogy ezt most miért.

2014. júl. 20. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

SPOILER


Ted felesége halálos beteg, ez a legutolsó részben derül majd ki


SPOILER VÉGE

2014. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Az előző komment nem válasz semmire.


Szerintem elég evidens - bár én sem tudom a konkrétumot - de nekem nagyon erősen azt sugallja, hogy Ted anyja sem jött el az ő esküvőjére amikor a német csajjal majdnem összeházasodott. Azért kezd el sírni, mert "az ő anyja hagyná ki az esküvőjét".


A másik elméletem, hogy amikor már az "anyjukkal" házasodott össze, arra az esküvőre nem ment el. Ebben az esetben lehet hogy azért, mert ekkor már halott.


Ezt a két dolgot tudom elképzelni.

2014. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
egyet értek a másodikkal. az első meg vszleg azért írta azt amit mert azt hitte hogy a jelenlegi ted szomorodott el (aki a gyerekeinek mesél) nem pedig az aki a feleségének.
2014. júl. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen dolog az, hogy egy anyuka nem megy el a lánya esküvőjére?"


Ekkor már Tedék is tudják, hogy az anyuka beteg. Ergó, amikor a közös gyerekük Penny férjhez fog menni felnőttként, az anyuka nem lesz jelen, mert már meghalt, ezért szomorodik el... és PONT!

2014. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

már nem azért de én már láttam a TELJES sorozatot is mivel amerikában már tavasszal vége volt és én megnéztem angolul, és a legutolsó részből kiderül, hogy a gyerekek anyja 2024-ben meghal, tehát akkor már tudta ted meg ő, hogy a lányuk esküvőjén nem lesz ott a felesége


szóval én adtam a legjobb választ a kérdésre

2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én is az amerikai megjelenéssel párhuzamosan néztem. A 3. válasz reálisnak tűnik, bár én nem szeretem ezt a sorozatot, nem láttam minden részét mert már elég unalmas lett. Azért gondoltam Ted anyjára, mert ő kezdett el sírni. Ha a csaj kezd sírni, akkor az ő irányából néztem volna a dolgot.
2014. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óóó, szóval ezért :o Azt tudtam, hogy meghal, csak valahogy az maradt ki, hogy halálos beteg és hogy ezt tudják. :) Mindenkinek köszönöm a választ ^^
2014. júl. 21. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!