Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek lesz valaha...

Szerintetek lesz valaha magyar Disney XD?

Figyelt kérdés
Eredetileg minden Jetix helyére Disney XD-t akartak tenni, és a sima Disney-t indították volna külön csatornaként. Én személy szerint örülnék neki, mert így lenne egy hely, ahol nagyobb hangsúlyt kapnak a rajzfilmek. + a Disney XD a fiúsabb csatorna. Bár nekem lassan mindegy, mert kezdek kinőni a korosztályból...
2014. júl. 22. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mivel amít az XD vetít, azokat kezdik vetíteni a simán.
2014. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de a magyar Disney csatornán mégis csak nagyobb hangsúlyt kapnak az előszereplős sorozatok, amiket fiúként nemigazán nézek szívesen. (Nem az előszereplős sorozatokat, hanem amiket ott adnak.)
2014. júl. 22. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobbak a Jetix-en mentek (Andy a vagány, Magi-Nation, Naruto, Pokémon, Pókember, Sámán király, Sonic X, 3 jóbarát és Jerry, Louie élete, X-Men, Lucky Luke legújabb kalandjai stb...). Már egy jó ideje a Cartoon Network sem jó, ott is minden szar megy. A legjobb a Boomerang csatorna, ott olyanokat vetítenek mint pl: Johnny Bravo, Tom & Jerry, Scooby Doo, Looney Toons stb...
2014. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy 16/F vagyok. Amúgy én az élőszereplős sorozatok közül ezeket szoktam nézni (Varázslók a Waverly helyből, Hannah Montana, Violetta, Zeke és Luther, meg néha bepillantok ebbe az új H2O-ba mert elég jó kis gádzsik vannak benne :D)
2014. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon szeretném ha lenne, mert sokkal szebb a dizájnja mint a sima Disney nek és lehet, hogy töbször menne a Gravity Falls, Benne vagyok a bandában és még a többi jó filmet amiket régen játszottak.
2015. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kálló Gergő válasza:
inkább kérdezd meg a disney channel magyarországtól a 1139 Budapest, XIII. Teve utca 12-14. II. em. 37.-ben és lehet hogy válaszolnak! az egyik kedvencem a phines és ferb a laborpatkányok a rejtélyek városkája a ducktales és még sok más!a penn zero-t azt szerettem a legjobban.a Crash és Bernstein-t azt nagyon utáltam!
2019. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kálló Gergő válasza:
szerintem egyszer lesz
2019. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kálló Gergő válasza:
a Cartoon network az nagyon jó kivéve a boomerang! a boomerangon babás mesék mennek
2019. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!