Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az M2 most átment gyerekcsator...

Az M2 most átment gyerekcsatornába?

Figyelt kérdés
Állandóan meséket látok rajta

2014. aug. 16. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Már elég régóta mesék vannak rajta,csak este van híradó meg filmek
2014. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát jó, de miért? Ez most a hivatalos profilja?
2014. aug. 16. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Jobb volt, amikor az M1 műsorait ismételte?


Nem is az a kérdés, hogy miért lett gyermekcsatorna, hanem hogy miért szükséges adófizetői pénzből 5 állami tévécsatorna.

2014. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ha, ennyire nincs mit adniuk, akkor kb 3 bőven elég lenne. Főleg, hogy a 2 Duna is sokszor ugyanazt adja.
2014. aug. 17. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:

"hanem hogy miért szükséges adófizetői pénzből 5 állami tévécsatorna."


És amit külön érdemes kiemelni hogy elvileg az M3 is az adófizetők pénzéből van fenntartva, mégsem került be az ingyenes fogható csatornák közé...

2014. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább nem Minimaxos gagyi és Cartoon Network-ös véres-erőszakos meséket adnak. A gyerekek nézik és szeretik, ez a lényeg.
2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 6:


"Legalább nem Minimaxos gagyi"


Szerintem nézd meg jobban az M2 kínálatát, mert a sorozatok jelentős hányada a Minimaxon futott korábban.

2014. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha te mondod, akkor elhiszem. Rendben, a Minimaxra vonatkozó kijelentésemet visszavonom. Mondjuk én az M2-n általában azokat a meséket szoktam észrevenni, amelyeket a 90-es években én is szerettem, a többiről valóban nem tudok nyilatkozni :)
2014. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, úgy 2012 vége felé váltott profilt a csatorna.


Mondjuk az esti híradó meg a filmek (amik olykor 18-as karikásak) nemigen illenek ebbe az új arculatba. Kb. egy éve volt egyfajta összefogás, aminek keretében sokan üzentek a csatorna vezetőségének, hogy az esti sávban adjanak kevésbé ismert, esetleg nagyobbaknak vagy egyenesen felnőtteknek való rajzfilmeket is, főleg japán gyártásúakat, mivel azok évek óta nincsenek értékelhető mértékben reprezentálva az itthoni adókon, de az M2 szépen elküldte őket a francba.

2014. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9:


Az este 8-tól reggel 6-ig tartó sávnak a fő célcsoportja a tervek szerint a "fiatal felnőttek" lettek volna, de mindmáig nem sikerült kialakítani az ehhez szükséges műsorrendet, és jelentős premiertartalommal előállni helyette békeidőben az M1 műsorait ismétli a csatorna vagy most nyáron már vetített sorozatokat, filmeket ad. Az anime, nagy mennyiségben még kisebb érdeklődésre tartana számot.

2014. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!