Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fúl HD-s TV-t vettem de a...

Fúl HD-s TV-t vettem de a minőség nem a legjobb mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pr telecomnál vagyok előfizetve nincsen beltérim kéne azt vennem vagy mi a teendöm hiába van kiirva hogy HD nem a legjobb a kép
2014. aug. 26. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tv beállitásainál babrálj a felbontással, képminőséggel. Bár szerintem nem a TV, hanem a szolgáltató hibája.
2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

A FullHD TV felbontása 1080p, ez annyit jelent hogy 1920x1080 képpontból áll a megjelenítő. A sima TV adás 720x576 képpontos, sokkal kevesebb. A HD csatornákon pedig 1280x720 képpontos, még ez is kevesebb, de már jobban néz ki. A legjobb, ha ún. natív felbontáson használod a TV-t, azaz 1920x1080 képpontos (FullHD) tartalmat nézel rajta, ez a gyakorlatban BluRay lemezt vagy netről letöltött tartalmat jelent, másnak nincs ilyen jó felbontása.

Remélem érthetően fogalmaztam.

2014. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na te aztán érted a dörgést segítettél persze
2014. aug. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!