Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak itt Krimi rajongók? És...

Vannak itt Krimi rajongók? És ha igen mit néztek?

Figyelt kérdés
Hali! Arra lennék kíváncsi, hogy csak én vagyok annyira megszállott, hogy egész nyáron krimit nézzék?? Ti milyen nyomozós sorozatokat néztek?Én elsősorban Castle, Bons, Gyilkos Elmék, CSI, CSI Miami és Hawaii Five Ő rajongó vagyok!

2014. aug. 30. 01:08
 1/8 Masked Magician ***** válasza:

Nos, nem vagyok nagy krimi van, de van egy ami nagyon bejött, viszont ez film.

Ez a Bíbor Folyók című film. Javaslom nézd meg, jó film :)

2014. aug. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Castle és a Gyilkos Elmék első két évada jó. A többi hulladék. Az összes ilyen sorozat egy sablon szerint készül. Én csak akkor nézek ilyet ha már nagyon unom magam.
2014. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Bones- t nagyon szerettem a 6. évad végéig, azóta sajnos ellaposodott. Azért megszokásból még nézem. A Castle- t félbehagytam, már nem tetszik. A Mentalista viszont még mindig jó, várom a folytatást. A Gyilkos elmék- et szeretem, csak néha nekem túl brutális. Az Elementary nagyon bejön, főleg Johnny Lee Miller miatt, de Lucy Liu is kellemes csalódás volt. A régi nagy kedvenc pedig a Monk.
2014. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz Monk-ot. Fergeteges, 128 része van, sokáig birni fogod.
2014. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kulumbót:) Imádoom:)
2014. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a CSI: helyszínelőket, de most abbahagyták a Coolon. A Bourn rejtély részeit nézd meg sztem, akkor még jó film Az ismeretlen férfi. :)
2015. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas krimifüggő vagyok :) üdv a klubban!

A Castle és a Bones az első kedvenceim voltak a Mentalistával és a Lie to me (Hazudj ha tudsz) -al együtt.


A legújabb függőségem a The Blacklist (Feketelista) - másfél hét alatt megnéztem mind az eddigi 33 rész és alig várom a jövőheti folytatást.

Nézem még a Sherlockot az Elementaryt és a Monkot.

És ez a lista csak az ami most eszembe jutott. Nem vagy egyedül! :D

Nem pot kirimi, de hasonló: The Wrong Mens, House, The Mobdoctor, Breaking Bad, Broadchurch,

Filmekből a Sherlock Holmes filmek a kedvenceim, ha még nem láttad és szereted a krimiket, akkor itt az ideje, hogy megnézd :D


További jó krimi nézést!

2015. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Castle :)
2015. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!