Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudnátok romantikus animéket/m...

Tudnátok romantikus animéket/mangákat ajánlani?

Figyelt kérdés

Animéből rengeteget láttam: Special A, Kaichou wa Maid-sama!, Kimi ni Todoke, Lovely Complex, Ouran High School Host Club, Itazura na Kiss, Vampire Knight, Romeo x Juliet, Count and Fairy, Zero no Tsukaima, Inu x Boku SS, Kamisama Hajimemashita, Sukitte li na yo, Nodame Cantabile, Skip Beat!, Tonari no Kaibitsu-kun, Fruits Basket, Aishiteruze Baby, Chihayafuru, Pretear, stb.

Animék területén olyanra lennék kíváncsi, aminek szép a grafikája (nem vagyok telhetetlen, de borsódzik a hátam az idétlen karakterektől), nincs benne slash, borzalom szerelmi hatszög-hétszög, és női hárem. (Plusz nem elhanyagolható mellékszál a romantika, hanem jelentősebb szerepe van. Fantasy, sci-fi, mecha, bármi jöhet, ecchi annyira nem :))

Mangából csak a Dengeki Daisy-t olvastam, ugyanazok lennének a kívánságaim ilyen téren, mint az animéknél. :)

Tudom, hogy temérdek trillió-billió ilyen kérdés van, de lágyuljon meg a szívetek és segítsetek! *bociszemekkel néz*


2014. szept. 1. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

ao haru ride

nana

ayashi no ceres

yamato nadeshiko shichi henge

golden time

myself, yourself

paradise kiss

ultra maniac

midori no hibi

aishiteruze baby

hana yori dango

marmalade boy

kimikiss

toradora

peach girl

2014. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,hatalmas shoujo manga/anime rajongó vagyok,leírom az én kedvenceimet,szerintem mindet érdemes kipróbálni :)

Manga:

1.Oboreru Knife:nem az a rózsaszín romantikus,de a románc a fő téma benne,irtózatosan tanulságos és érdeke a története,a grafika az elején is szép,de mire nagyobbak lesznek(50 fejezetből 20-ban "kisebbek" relatívan,akkor alakul ki a kapcsolatuk)

2.Orange:Egyik leghíresebb romantikus manga,egy nagyin érdekes történettel,és szép grafikával

3.Kyou Koi Wo Hajimemasu:Első shoujo manga,amit olvastam,csak ajánlani tudom,ez szinte csak a románcra koncentrál

4.Kyou no Kira-kun:Egyedi,részletes grafika,szomorú,de szép,romantikus történettel

5.Ao Haru Ride/Strobe Edge:Egy és ugyanazon mangakatól,Io Sakisakatól van a két manga,mindkettő egyformán gyönyörű grafikával rendelkezik,és egyszerűbb szerelmi történetek:)

6.BokuKimi:Nem emlékszem a pontos címére,de a főszereplő srác neve Takuma,a lány pedig Mayu,ha beírod google-ba,hogy TakumaXMayu,tutira kiadja a címet.Hatvan valahány fejezet,két nap alatt kiolvastam,nem kell sokat hozzáfűznöm :)

7.Kanojo wa use ga aishteta:szintén nem tudom ez-e a pontos ccíme,az tuti,hogy az angol címe:She loves to lie.Az eggyel fentebb említett manga írónője/rajzolója mostani,2013-as alkotása,ismét egy lehengerlő grafika.A történet a szórakoztató buznisz,és annak igazi,csillogástól mentes oldalával is foglalkozik(bár csak felületesen),szóval ha nem bírod az ilyet nem ajánlanám :)

8.Akaiito:szép grafika,összetett történet :)

9.BOKU TO KIMI TO DE NIJI NI NARU:Szintén szép grafika-érdekes történet párosítás.A mangaka összes mangáját javasolnám:)

10.Hirunaka Ryuusei:nagyon híres manga,jó grafika,történet

11.Heroine Shikkaku:dettó

12.Hibi chouchou:dettó

13.Ookami shoujo to kuro ouji:dettó

és egy manwhua:sarasah

egy webtoon:cherry boy that girl

(nem tudom szereted-e őket,de nagyon jók)

Beírod a címeket mangafox.me-re,mindet kiadja,részletes leírással,és az összes angolra fordított chapterrel :)

Remélem tudtam segíteni!Ha van kedved írj privátot,szívesen beszélgetnék már valakivel mangákról/animékról ^^

2014. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yukii8 válasza:

1. Kissxsis

2. To love ru

3. Ao Haru Ride

4. Elfen lied ( bár ebben nagyobb részében csak gyilkolnak)

2014. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!