Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A legújabb Dr. House reklámnak...

A legújabb Dr. House reklámnak, ami 2010-ben indult reklám, mi a zenéjének a címe, és előadója?

Figyelt kérdés
,,Jól megrágtuk..." ,,A szívét hallgattam...azt dobogta: Greg House, Greg House, Greg House" ,,A pasik hűjés..." ,,Nincs hely a szívében a szerelemnek?" ,,A szerelmünk nem is határokat!!" Ezek a szövegek vannak benne. Ha valaki tudja, légyszi írja le
2010. jan. 18. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Edit: Bocs, a 3. idézet: ,,A pasik hülyék"
2010. jan. 18. 23:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Istenem... harmadszorra válaszolom meg ezt a krédést, ezen a honlapon.. keresgéljetek már:'(


Vibrolux - Spread your love

2010. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván azért kérdeztem, mert nem találtam sehol, de ha tényleg fent van, akkor bocsánat, és köszönöm a választ.
2010. jan. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!